Trojice omlazujících přípravků, kterou si vaše pleť okamžitě zamiluje

Pátrání po péči, která dostane pleť o několik let zpět, můžete klidně zastavit. Trio od Lancôme - sérum, denní krém, oční krém - je v oblasti omlazování sázkou na jistotu.

Omlazující sérum Advanced Génifique

Je vybaveno hned sedmi pre- a probiotickými extrakty, jež výrazně posilují mikrobiom pleti. Proč je kožní mikroflóra tak důležitá? Protože, když je dostatečně silná, dokáže se pleť lépe bránit vlivům škodlivých látek a snáze se regeneruje (až o 77 % rychleji). A přesně to pleť (nejen) v zimních měsících potřebuje! Během týdne se obličej rozzáří, jemné vrásky zredukují, pokožka se zjemní, zpevní a viditelně omladí. Sérum se používá ráno a večer na vyčištěnou tvář a přes něj se aplikuje denní či noční péče. TIP: Chcete-li pokožku skutečně projasnit, přimíchejte kapku séra Advanced Génifique do make-upu.

Archiv Lancome 

Protivráskový denní krém Rénergie Multi-lift

Je obohacený o technologii Multi-Tension, zahrnuje výtažek ze stromovité kapradiny Cyathea Medullaris, která výrazně posiluje fibroblasty, a dále guanosin, jenž pomáhá rekonstruovat kožní mimobuněčné prostředí. Pravidelnou aplikací krému se tudíž zlepší pevnost, plnost a obnoví se vyrýsování kontur obličeje, jako po liftingu. Tím ovšem výčet předností denního Rénergie Multi-lift stále nekončí! Kromě toho, že pokožku napumpuje jasem, energií a vitalitou, ji zároveň ochrání vůči vnějším škodlivým vlivům a jako bonus přidá velmi jemnou parfemaci, která mísí tóny růže s nádechem pivoňky a kosatce. P.S. Rénergie Multi-Lift je dostupný v několika texturách: Légere – odlehčená bez SPF; Normale – SPF 15; Riche – hutnější pro suchou pleť s SPF 15; Fluid s SPF 25.

Protivráskový oční krém Rénergie Multi-Lift Ultra Eye Cream

Archiv Lancome

Je vybavený trojitou účinností proti stárnutí v oblasti okolo očí, kde se takové známky projevují jako první. Značka Lancôme vyvinula oční péči s obsahem kyseliny hyaluronové, která se zaměřuje na tři hlavní příznaky stárnutí: pozvedne ochablá víčka, vyplní vrásky a zredukuje tmavé otoky v oblasti očí. V kombinaci s extraktem z lněného semínka získaným ve Francii speciálním biotechnologickým procesem má Rénergie Multi-Lift Ultra Eye Cream ty nejlepší předpoklady zanechat oční okolí hydratované a projasněné. Jeho hedvábně jemná textura zajistí vypnutí pokožky a vyhlazení, a nevadí ani citlivým očím.

Čtěte dál