Toužíte po dokonale lesklých a rozjasněných vlasech? Víme, jak na to!

Po více než dvou měsících můžeme opět navštívit kadeřníky. A právě pro tuto příležitost je ideální volbou oživení vlasů pomocí přirozené a dlouhotrvající zářivé barvy.

V kosmetické péči je na výsluní především zdravá a rozjasněná pleť a tento tzv. glow efekt se nově zařadil i do světa barev na vlasy a vlasové péče. Novinka Majirel GLOW od L’Oréal Professionnel přináší přirozenost, extrémní lesk a zdravé vlasy.

Přirozenost a zdravé vlasy

Určitě jste měli dostatek času hledat všechny možné inspirace a snít o návštěvě kadeřníka. Než se pustíte do velkých změn, nezapomínejte, že trendem jsou zdravé a přirozeně vypadající vlasy. V Salonech Expert od L’Oréal Professionnel si může každá žena dopřát dokonalou barvu i péči na míru, a to díky kombinaci kvalitních produktů a služeb profesionálních kadeřníků.

Foto: archiv značky

Dokonalý odstín na míru

Majirel GLOW, který byl vyvinut těmi nejpovolanějšími profesionály, kombinuje vysoký lesk a neutralizaci pro dokonale přirozený a rozjasněný výsledek. Ženy po celém světě mohou opět bez váhání vyjít do ulic a ukázat své dokonalé a především zdravé vlasy.

Foto: archiv značky

Najděte si i vy svůj salon, který vám vykouzlí vysněný GLOW odstín na míru, na salon lokátoru www.salon-expert.cz.

 

Čtěte dál