Top účesy pro rok 2020

Víme, co bude in!

Každý rok přichází s novými trendy v mnoha oblastech. Móda, beauty a účesy nejsou vyjímkou. Něco nám zůstává, něco přichází a něco naopak odchází. Co bude ale nejvíce trendy pro rok 2020? Poradíme vám, v čem jen zazáříte!

Foto: Imaxtree

Bob

Bob je velmi podobný mikádu a spousta žen, především modelek a celebrit, si ho oblíbila. Inspirací může být například Reese Witherspoon, která ukazuje, jak je tento typ účesu všestranný a upravitelný dle nálady.

Foto: archiv instagram @katyperry

The pixie flip

Jste zastáncem krátkých vlasů a nebojíte se vyčnívat z davu? Pak je tento střih přímo pro vás! Je snadno upravitelný, pohodlný a velmi praktický. Dá se vyžehlit a vytvořit elegantní verzi, pokud ale máte rošťáckou náladu, nebojte se vložit trochu kreativity a vlasy více prohrábnout a dodat jim objem.

Foto: archiv instagram@jeanannwilliams

Lob (long bob)

Už jste slyšely výraz lob? Pokud ne, tak nyní je na čase! Jedná se totiž o velmi praktický účes. Můžeme ho přirovnat k odrostlému bobu, který již dosahuje délky ramen. Díky tomu, můžete vlasy kdykoliv sepnout do drdolu či culíku a nikde vám nebudou vlásky vypadávat. Je tedy velmi variabilní, trendy a hlavně praktický.

Foto: archiv instagram @gigihadid

Bronde

Neumíte se rozhodnout mezi blond a hnědou? Pak je tato volba přímo pro vás. Příjemně teplé tóny blond, které nejdou do žluta, ale do hněda. Na oko velmi lichotivé a na případnou přeměnu také. Díky vyhnutí se velkého zásahu peroxidu či barev vaše vlasy budou stále vypadat zdravě.

Foto: archiv instagram @margotrobbie

Buttery blonde

Margot Robbie se pomalu ale jistě stává ikona a to nejen módní, ale také beauty. Tentokrát zabodovala svým účesem v barvách buttery blonde, kterou ale sřídá se světlejší verzí (viz další styl). Ponechte vaše kořínky v přirozených zemitých odstínech a poté postupně přecházejte do tmavší blond. Tento look vypadá velmi přirozeně, přitom v něm zazáříte.

Foto: archiv instagram @margotrobbie

High shine beach hair

Klasická blond nikdy nevyjde z módy a v to i Margot Robbie, která, jak jsme již zmínili, ji střídá s buttery blond. Minulý rok, byly trendy chladivé tóny, nyní ale zabodujete s přirozeností. Pozor ale na extra žluté nádechy.

Foto: archiv instaram @katerinabrans

The wet look

Tento styl se drží již několik sezón a ani tuto nás neopustí. To již potvrdila i naše cover star prosincového čísla Lina Ross. Nehodí se na každodenní nošení, ale vždy se najde příležitost, kdy ho využít. Pokud se nebojíte více zaujmou a rádi zkoušíte vaše možnosti, určitě na tuto volbu nezapomeňte.

Čtěte dál