Top trendy 2019 pro vaše obočí

Před koncem roku zkuste alespoň jeden z nich! Nemůžete udělat chybu.

Málokterá část obličeje mu dodává tolik osobitého charakteru, jako právě obočí. Pokud je upravené a zvýrazněné, hned se to na obličeji pozná. Péče o obočí a jeho líčení přitom nemusí zabrat skoro žádný čas. Stačí vybrat šikovné pomocníky a získat trošku cviku.

Foto: Shutterstock

Doby, kdy se daly na ulici potkat tucty dívek a žen s obočím jednotně vytrhaným do úzké čárky, jsou naštěstí pryč. Dobrá zpráva je i to, že současný trend fandí různorodosti, takže můžete volit obočí hustší, tenčí, více či méně zvýrazněné… jak je libo. Pokud jste opravdu odvážná, vyzkoušejte klidně korálky nebo třeba peříčka, existuje ale i mnoho variant pro “klasičtější” typy.

Tak třeba rozjasněné obočí vyčesané do vysokého oblouku. Tato úprava je vážně jednoduchá, prostě stačí obočí lehce pročesat speciální řasenkou na obočí nebo kartáčkem, lehounce zvýraznit a potom nanést těsně pod něj trošku rozjasňovače. Obočí ani vás tak nikdo nepřehlédne, a přitom bude vypadat přirozeně.

Tip
Foto: archiv L'Oréal
Tip

Vyzkoušejte třeba Brow Ultra Slim od Maybelline NY. Je to ultra tenká tužka na obočí s praktickým kartáčkem a tuhou odolnou vůči polámání.

Nemáte ráda rozjasňovač ani příliš výrazný vzhled? Zkuste jemné oblouky bez ostrého ohraničení. Na takovou úpravu zvolte pudrovou barvu, tu naneste houbičkou nebo štětečkem a poté vyčešte do ztracena.

Tip
Foto: archiv L'Oréal
Tip

Jemné oblouky snadno vykouzlíte pomocí pomády Paradise Extatic od L'Oréal Paris. Jde o krémový gel s vysoce pigmentovanou texturou, součástí balení je také zkosený štěteček pro super snadnou aplikaci. Podobnou variantu nabízí také Maybelline NY v podobě Tattoo Brow, která je navíc voděodolná.

 

 

Pro milovnice výrazného looku je tu pak třeba obočí upravené do rovna, směrem ven ke spánkům. Horní část obočí prostě vyčešete a zafixujete.

Tip
Foto: archiv L'Oréal
Tip

:Ideálním produktem pro tuto úpravu je třeba Brow Artist Plumper od L'Oréal Paris, což je řasenka pro výrazný a plný tvar obočí. Pokud zvolíte odstín o něco tmavší než je přirozená barva vašeho obočí, tato část tak bude výrazným prvkem celého looku.

 

Čtěte dál