TOP strategie proti stárnutí

Kdo chce z boje s vráskami vyjít jako opravdový vítěz, musí mít v záloze velmi silné zbraně. A na takových si americká značka StriVectin přímo zakládá.

Veškeré přípravky péče o pleť totiž kombinují ingredience s patentovanou molekulou NIA-114™, která prokazatelně posiluje kožní bariéru a podporuje výkon ostatních složek. Díky tomu se známky stárnutí viditelně zmírní a zajistí se zdravý, mladistvý vzhled. Aby taky ne, když jsou přípravky StriVectin založeny na vysoké účinnosti, patentovaných technologiích a bezpečnosti stvrzené klinickými studiemi. Navíc jsou cruelty free (netestovány na zvířatech), hypoalergenní, s přírodními složkami, bez parabenů, sulfátů, silikonů a dalších škodlivin.

Archiv klienta StriVectin

Aby těch výjimečností nebylo málo, nutno připomenout, že StriVectin se soustředí i na takové speciality, jakými je například péče o partie krku nebo například okolí rtů. A důvod? Tato místa sice nejsou v první linii, ale jakmile starost o ně podceníte, už jen stěží zhoršení napravíte.

Archiv klienta StriVectin

Na vysvětlenou, běžný krém na tvář není pro oblast krku vhodný. Struktura pokožky se velmi liší, co do tukové tkáně, kolagenu, ale i samotných tukových žláz. Navíc se v těchto místech často zapomíná i na ochranu před UV zářením a v neposlední řadě hrozí vznik podbradku, kterému napomáhají jak ochabující kontury obličeje, tak i časté sklánění hlavy k mobilnímu telefonu. Dost argumentů, takhle se do budoucna můžete vyhnout nucenému nošení roláků.

NÁŠ VÝBĚR PRODUKTŮ Z AURIO.CZ: 

Čtěte dál