Top rudé rtěnky do 300 Kč

I v DM objevíte skutečné poklady!

Foto: IMAXtree

Je ráno a na nalíčení máte zhruba tak pět vteřin? To je přesně ta chvíle, kdy musíte sáhnout po červené rtěnce. Nebudete potřebovat žádný další produkt, oči mohou zůstat nenalíčené (jak je dobře známo, v tomto případě rozhodně platí, že méně je více). Bez obav se vyhněte i konturování a pokud potřebujete zakrýt nějakou neplechu, která se vám na pleti objevila, postačí korektor. Make-up máte hotový bez nadsázky do několika vteřin a můžete vyběhnout ze dveří s pocitem, že je váš look bez chybičky a nic vás nemůže rozhodit. Přesně takhle zázračně rudě nalíčené rty fungují. Jsou tou nejlepší vzpruhou pro sebevědomí!

Jestli hektická rána zažíváte pravidelně, za což můžou bez debat vynálezci „snooze button“ na našich přechytračených smartphonech, chce to rozsáhlou sbírku červených rtěnek, aby vás tento druh líčení nepřestal bavit. Investovat čas od času do ikonického produktu luxusní značky je příjemná odměna a vytáhnout na večírku z kabelky Chanel Rouge Coco působí elegantně, ale… Nashromáždit větší sbírku takto drahých produktů chce čas. A skvělé rtěnky seženete i v drogeriích! Jaké jsou naše osvědčené, které mají nádherné barvy, skvělou výdrž a fajn texturu?

H&M Cream Lipstick
Foto: archiv značky             
1 H&M Cream Lipstick

Krásně sytou vínovou barvu můžete vrstvit a dosáhnout výrazné intenzity. Textura této rtěnky je opravdu velmi příjemná, a to dokonce i na velmi suchých rtech.

H&M Cream Lipstick, Marooned, 299 Kč

Rimmel By Kate
Foto: archiv značky             
2 Rimmel By Kate

Rtěnka, kterou navrhla Kate Moss, nemůže nebýt ikonická! Odstín 22 vám dodá odvahu i sex appeal. Na rtech působí nádherně a ústa ani trošku nevysuší.

Rimmel London Lasting Finish By Kate Lipstick, 22, 129 Kč

L’Oréal Paris Color Riche
Foto: archiv značky             
3 L’Oréal Paris Color Riche

Odstín Perfect Red – co dodat? Název platí a až budete mít chuť na klasickou červenou, už víte, po jaké sáhnout. Hydratační textura se bude hodit na podzim a v zimě, kdy jsou rty často vysušené a popraskané.

L’Oréal Paris Color Riche, Perfect Red, 198 Kč

Maybelline Color Sensational Matte
Foto: archiv značky             
4 Maybelline Color Sensational Matte

Máte raději mat? Pořiďte si Maybelline v odstínu Rich Ruby, který je temně červený s matným efektem.

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lipstick, Rich Ruby, 142 Kč

Sephora Cream Lip Stain
Foto: archiv značky             
5 Sephora Cream Lip Stain

Jestli hledáte perfektní jasně červenou tekutou rtěnku, zajděte do Sephory pro Flame Red, nebudete litovat! Tato zářivá barva je ideální volbou ve dnech, kdy potřebujete osvěžit unavený obličej, ale bude skvělá i jako hlavní hvězda líčení na páteční večer.

Sephora Cream Lip Stain, Flame Red, 295 Kč

Čtěte dál