Top 5 neinvazivních omlazujících procedur

Vybraná ošetření patří k těm nejlepším pomocníkům pro zachování mladistvého vzhledu. Kombinují totiž 3 věci, které v boji proti stárnutí používáme - omlazení, lifting a konturování.

Foto: Shutterstock

1 Ošetření botulotoxinem

Jedná se o číslo 1 v boji proti vráskám na čele a okolo očí. Zabraňuje totiž nervosvalovému impulzu, sval se nemůže smrštit a vráska se neprohlubuje. Kromě řešení problému je botox i jeho prevencí. Tato přírodní látka obsahující šikovné toxiny je také výborná na dočasné odstranění pocení.

Omlazení po 1. ošetření: 3-5 let

Doba ošetření: 15 minut

Cena: od 2900 Kč za oblast

Účinek: 6-8 měsíců

2 Liftingové nitě Aptos

V současnosti nejpokročilekší metoda na zmírnění středně pokročilých známek stárnutí nebo nechirurické konturování obličeje. Liftující nit se spoustou drobných zoubků, které se zachytávají za "překážky" v tukové tkáni, pomáhají vypnout pleť a vytvarovat oblast obličeje dle požadavků klienta.

Omlazení po 1.ošetření: 5-7 let

Doba ošetření: 30 minut

Cena: od 15000 Kč

Účinek: 12-24 měsíců

3 Hydratace pleti

Výplňový materiál Volite na bázi kyseliny hyaluronové na sebe perfektně váže vodu a omladí a osvěží vaši pleť na dlouhé měsíce.

Omlazení po 1. ošetření: 3-5 let

Doba ošetření: 25-35 minut

Cena: od 6500 Kč za oblast

Účinek: až 9 měsíců

4 MD Codes Full Face Treatment

Speciální technika zaměřená na přesnou práci se 72 předdefinovanými aplikačními body po celém obličeji, do kterých se aplikuje menší množství dermální výplně pro dlouhotrvající, kvalitní a hlavně přirozený výsledek celkového omlazení obličeje.

Omlazení po 1. ošetření: 5-10 let

Doba ošetření: 45-60 minut

Cena: od 20000 Kč 

Účinek: až 18 měsíců

5 Kyselina hyaluronová

Tohle je dokonalý, přírodní a hlavně všestranný pomocník pro zachování mladistvého vzhledu. Výplně na její bázi se využívají k vyhlazení vrásek, doplnění objemu, profilování a konturování obličeje, zvětšení rtů a odstranění kruhů pod očima.

Omlazení po 1. ošetření: 3-8 let, dle oblasti

Doba ošetření: 15-40 minut

Cena: od 6500 Kč za oblast

Účinek: 12-18 měsíců

Na všechna tato ošetření můžete zajít do Brandeis Clinic, kde odborníci poskytují komplexní péči z oblasti estetické medicíny. Kompletní seznam ošetření a ceník najdete na www.brandeisclinic.cz

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová, Králodvorská 13, Praha 1.

Čtěte dál