To nejlepší pro vaše tělo (a mysl) v době karantény?

Meditace i sexy ramena! Zamilujte se do jógy přes internet.

Všechny čokolády a zásoby sladkostí “na karanténní období” jsem snědla hned za tři dny. (Svedla jsem to na nervy.) Pokud se sklenka červeného stala na home office i vaší novou “kolegyní” a po třech týdnech s maximálním pohybem do potravin a zpátky se raději ani nezkoušíte podívat na váhu, rozhodně v tom nejste sama.

Ať se nám to líbí, nebo ne, karanténa ovlivňuje život do poslední tečky. Pokud se už nějakou tu dobu odhodláváte k cvičení jógy online, je ta nejlepší chvíle začít. S Harper‘s Bazaar  LIVE YOGA Session na našem Instagramu! 3 lekce, které vás nabudí, příjemně uvolní záda, přivedou na jiné myšlenky a hlavně se díky nim budete cítit (ve svém těle) lépe.

Přidat se do holčičího gangu

6. 4. 2020 na Instagramu Harpers Bazaar

v 17:30 Yogagang flow s Klárou

Foto: archiv Instagram @klara_yoga

Yogagang je víc než pár holek, které milují jógu. Jsou to surfařky, cestovatelky, parta, která se věnuje krom klasickým jógovým sestavám i posilování. V jejich newsletteru se dozvíte spoustu tipů na cvičení a i něco o správné životosprávě.

Na jejich Instagramu @yogagangfam zase máte možnost sledovat jejich lekce online.

Klára Pokorná, zakladatelka Yogagang, patří mezi ty jogínky, které dělají i tradiční jógu netradičním způsobem. Kromě lekcí pro Yogamovement studio na Smíchově jste ji mohli potkat i na yoga _ special places, kde jste díky ní objevovali Prahu a díky józe sebe. 

Již v pondělí zažijete atmosféru Yogagangu na vlastní kůži      

IG: @klara_yoga 

     @yogagangfam 

Procvičit si tělo a angličtinu

8.4.2020 na Instagramu Harpers Bazaar

v 9:30 Vinyasa Flow s Alex a Betti

Foto: archiv Instagram @pragueyogacollective

Prague Yoga Collective je komorní studio ve Vršovicích. Přes krizi začalo svůj vlastní YouTube kanál, na kterém najdete lekce i meditace, a to vše v anglickém jazyce. Ideální kombinace na procvičení nejen těla. Pokud Vám chybí hlavně sociální život a páteční večery někde na parketu, PYC každý pátek večer pořádá přes zoom živé lekce tance.  

Začněte ráno s Alex a Betti z Prague Yoga Collectivu a vyzkoušejte nejen své jazykové dovednosti, ale i ohebnost - jsme si jisti, že váš den bude o to lepší!

IG: @pragueyogacollective

      @alex.rodoni.yoga 

      @bettirompos_danceyoga 

Čas na inovace v józe i v životě

10.4. 2020 na Instagramu Harpers Bazaar

v 17:30 Namastery flow s Barbarou

Foto: archiv Instagram @namastery

Namastery otevřelo v roce 2016 jako první butikové jóga studio v Praze. Pokud byla předtím jóga o barvách a batice, Namastery přineslo minimal, beton, černé jogamatky, ale zachovalo hluboký přístup k praktikování jógy. Pokud rádi experimentujete, v Namastery krom jógy naleznete i další mind-body zaměřené lekce.

Díky Harper´s Bazaar live streamu můžete 75 minut z Velikonočního pátku strávit na online lekci s Barbarou Skuherskou. Majitelkou studia, mámou a jóga instruktorkou, která z jejích lekcí tvoří unikátní směs pohybu, dechu a meditace. Její Namastery Vinyasa joga je sestavena z 80 % klasické dynamické vinyásy a 20 % překvapení (které může mít podobu meditace, funkčního tréningu, taoistického učení, restorativní praxe atp.) Playlist k Barbařině józe naleznete na Spotify

IG: @tami_yummi

      @namastery 

Těšíme se na Vás online na jógamatkách!

Čtěte dál