Tip beauty redaktorky: 10denní kúra, která vážně funguje

Nejlepší je, když kosmetická péče zanechá viditelný a ještě hodně rychlý efekt. Málokterá to ale zvládne.

Foto: archiv Vichy

V budoucnu mě za to má pleť asi nepochválí, ale přiznám se, že teď na ní testuji kde co. Když mi krém v něčem jen maličko nevyhovuje, odkládám ho a chci jiný, dokonalý. Nemám sice žádné alergie ani citlivou pleť, ale to ještě neznamená, že se spokojím jen tak s něčím. Za objev poslední doby rozhodně považuji desetidenní kúru Liftactiv od Vichy, k níž se rozhodně budu jednou za čas vracet.

Proč?

Jde o ampule obsahující intenzivní sérum nabité čistým vitamínem C a kyselinou hyaluronovou. V balení je jich deset, nanáší se půl ampule ráno a půl večer. Z jejich účinku jsem vážně nadšená. Efekt totiž vidíte hned první ráno. Unavená pleť se po vmasírování séra okamžitě probere, jakoby vám ta malá lahvička dodala dvě hodiny spánku navíc.

Po několika dalších naneseních je pleť krásně rozzářená, jakoby napumpovaná energií. Ampule pokaždé vykouzlí tu šťavnatou pleť, co všechny chceme. Během aplikace nebo po ní jsem se snažila dělat i pár cviků z face jógy, takže jsem měla pocit, že i vrásky mizí.

Anti-age efekt

Produkt je navíc vymyšlen tak, že po deseti dnech má pleť rozzářit, ale můžete si dát i třicetidenní kúru, která slibuje ještě intenzivnější anti-age efekt. Což jsem samozřejmě zkoušela, ale musím říct, že těch deset dní mi vyhovovalo víc. Zhruba v půlce druhého balení jsem měla pocit, že mi trochu vysušuje pleť na tvářích, kde ji mám nejcitlivější, a tak jsem si párkrát dala půlden nebo den pauzu.

Kúra už se pak trochu vlekla, na což tak úplně nemám trpělivost. Nicméně jako nakopnutí a rychlá dávka energie pro pleť, která je unavená a bez života, je to naprosto geniální záležitost. Jsem si jistá, že po sérii večírků, které mě teď čekají, strávím dalších deset dní s ampulemi Vichy. Kromě toho jsou ze skla a ne z plastu, takže se dají snadněji recyklovat a nezatěžují planetu.

Balení s deseti ampulemi koupíte v lékárnách za 599 Kč.

Čtěte dál