Tiffany představuje kolekci Blue Book pro rok 2018

Jak vypadají největší šperkařské skvosty?

Prohlédněte si Tiffany Blue Book pro rok 2018, nejluxusnější kolekci vysokého šperkařství s názvem The Four Seasons of Tiffany.

Foto: archiv značky

Tiffany & Co. každoročně vytváří unikátní kolekci Blue Book, která představuje nejúchvatnější klenoty světa. Letošní kolekci poprvé navrhoval kreativní ředitel Reed Krakoff a vytvořil jedinečné šperky z nejvzácnějších diamantů a drahokamů světa, které Tiffany získává etickým a udržitelným způsobem. V kolekci je vždy vyroben jen jeden unikátním kus, a šperkařský dům představuje skvosty, jejichž extravagantní design a inovativní zpracování oslavují krásu přírody a posunují hranice možností.

Foto: archiv značky

„Kolekce Tiffany Blue Book slouží jako laboratoř pro vytváření průkopnických konceptů, které si jednoho dne najdou cestu do nových kolekcí. Právě zde začíná většina našich kreativních, experimentálních a inovativních nápadů,“ říká Reed Krakoff, umělecký ředitel Tiffany & Co.

Foto: archiv značky

Skvosty vysokého šperkařství mají unikátní paletu barev, která odráží téma čtyř ročních období, a symbolizují odkaz značky Tiffany, která již více než 180 let získává ty nejvzácnější diamanty světa a barevné drahokamy nepřekonatelné kvality. Kolekce Blue Book je každoročně očekávána sběrateli a VIP klienty, a je považována za to nejlepší z nejlepšího ve světě šperků.

Prohlédněte si zářivá umělecká díla ve stylu Tiffany.

Foto: archiv značky

Foto: archiv značky

Foto: archiv značky

Čtěte dál