Teribear opět rozhýbe Prahu

Registrovat na oblíbenou charitativní akci se můžete už nyní.

Pátý ročník charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM, se uskuteční od čtvrtka 5. 9. do soboty 14. 9. 2019 na vrchu Vítkov, poblíž Národního památníku.

Foto: archiv Teribear

Desetidenní charitativní nonstop happening pořádá již tradičně Nadace Terezy Maxové dětem. Akce se těší velkému zájmu veřejnosti, v loňském roce ji navštívilo přes 16 000 lidí, kteří společnými silami zdolali 320 812,5 kilometrů a připsali tak 9 624 375 Kč, které pomohly dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. Konkrétním příběhům se bude na Vítkově pomáhat i v roce letošním.

Foto: archiv Teribear

I když se akce koná až v září, registrovat se můžete už nyní. „Moc nás těší zájem veřejnosti, který je rok od roku větší, a zájemci o účast na happeningu dobré vůle se již nyní mohou s předstihem přihlásit na stránkách www.teribear.cz. My už se nemůžeme dočkat, až se na Vítkově zase potkáme,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Foto: archiv Teribear

Do charitativního happeningu se mohou, stejně jako v předchozích ročnících, registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr podpoří partneři akce 30 korunami, je na každém, aby si vybral, komu konkrétně z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc.

Čtěte dál