Tělo do plavek? 3 procedury, které pomohou

Potřebujete štíhlé křivky, pevný zadek a kůži bez dolíčků? To všechno expresně? Čtěte dál.

Shutterstock

Všichni víme, že nejlepší je běhat, posilovat, málo jíst a hodně pít. Jenže je to zároveň tak náročné a výsledky se dostavují tak pomalu. Naštěstí je tu ale i pár chytrých procedur, které velmi účinně a příjemně rychle pomohou.

1 Tlakové mikrovibrace

Jde stále ještě o celkem ojedinělou disciplínu. V pražské Miracle Esthetic Clinic & Spa dělají takzvanou Endospheres Therapy, která pracuje s technologií tlakové mikrovibrace a má perfektní výsledky, ať už bojujete s celulitidou, tukovými buňkami nebo nadváhou.

Jak to probíhá? Působením válečku tvořeného pětapadesáti hypoalergenními silikonovými kuličkami se vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí, které působí přímo na hlavní příčiny celulitidy – rozhýbe lymfatický oběh a naruší uložené tukové buňky. 

Zvláštní plástové uspořádání vibračních prvků na válci spolu s mikrovibrací podporuje lepší mikrocirkulační systém, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorbu kolagenu a elastinu pro pevnější kůži.

2 Zpevnění těla laserem

Že laser ničí chloupky, odstraňuje jizvy nebo tetování, už všichni víme. On ale umí i ničit tukové buňky a zpevnit problematické partie. Na klinice Asklepion takovému ošetření říkají Fotona Tightsculpting, který kombinuje různé technologie pro povrchový i hloubkový účinek. 

Díky kombinaci dvou laserových režimů v jednom ošetření dochází k vypnutí pokožky včetně redukce přebytečného tuku. Inovativní příslušenství přístroje umožňuje bezpečné ošetření větších i menších ploch. Využít ho tedy můžete na stehna, břicho či zadek, ale i na podbradek.

V první fázi laserový paprsek stimuluje metabolismus tukových buněk a zpevňuje hlubší tkáně bez poškození svrchní vrstvy kůže. Druhý režim prohřívá povrch kůže a zlepšuje elasticitu pokožky.

3 Kryolipolýza

Trápí vás větší bříško, zadek nebo stehna a cvičení ani dieta nepomáhají? S lokálně nahromaděným tukem si dokáže poradit kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting na nově otevřené pobočce kliniky Mediestetik na pražských Vinohradech. 

Tuto metodu vynalezli vědci z Harvardské univerzity a pracuje na principu cíleného mražení tukových buněk, které se tak z těla odstraní navždy. Stačí přitom jen jediná návštěva. Viditelný efekt nastává bezprostředně po ošetření, v příštích týdnech a měsících se rozvíjí a plného efektu je dosaženo po třech měsících. 

Ošetření je zaměřeno pouze na tuk, nepostihuje tedy žádné jiné tkáně, orgány ani nervy. Jste při něm navíc speciální gelovou membránou chráněni  před omrzlinami i jakýmkoli jiným ohrožením.

Čtěte dál