Tajné tipy redakce: Make-upy

Na jednom jsme se v redakci shodly. Hlavní pro nás je, aby byl make-up lehký a přirozený.

Foto: archiv značky

Přestože máme v redakci každá jiný typ pleti, výsledek chceme mít všechny stejný. Sjednocenou hebkou pleť, na které nebude znát, že vůbec nějaký make-up máme. Tady jsou naši favorité.

Veronika Miškovská
Foto: archiv značky
Veronika Miškovská

Zástupkyně šéfredaktorky

Používám Maestro Fusion od Giorgio Armani. Kryje tak akorát, abych na obličeji neměla masku a byly vidět moje pihy, nestéká ze mě a zvládne i moje amatérské zacházení.

Maestro Fusion Make Up (prodává Douglas), 1950 Kč

Lucie Tomišková
Foto: archiv značky
Lucie Tomišková

Módní editorka

V poslední době jsem si nejvíce oblíbila Chanel CC Cream. Vyhovuje mi jemná textura, která nevysušuje mou pleť. Ráda ho kombinuji s vyhlazující bázi Sensai (Sensai Glowing Base). 

Chanel CC Cream (prodává Notino), 1669 Kč

Kateřina Kuldová
Foto: archiv značky
Kateřina Kuldová

On-line redaktorka

“Un” Cover-Up je korektor, ne klasický make-up, ale to mi vyhovuje - ráda ho nanáším jen tam, kam je třeba. Perfektně se vstřebá a přechod mezi nalíčenou a nenalíčenou kůží není vůbec patrný. Ale největší plus je: Skvěle si rozumí s mojí hodně citlivou pletí!

“Un” Cover-Up (prodává Ingredients), 1050 Kč

Zdenka Tomis
Foto: archiv značky
Zdenka Tomis

Kosmetická editorka

Nemám ráda hutné make-upy, co na pleti vytvoří masku, takže si často radši vystačím jen s korektorem. Teď je ale mým absolutním favoritem make-up na tvář i tělo z řady Dior Backstage. Je velmi lehký, výborně se roztírá a kryje tak akorát. Jeden z mála, který už nemusím míchat s krémem, aby získal konzistenci, kterou snesu. Dlouhou dobu jsem nedala dopustit na CC krém od Chanelu, a tak mám radost, že ho letos zase vrátili do prodeje.

Dior Backstage (prodává Sephora), 1120 Kč

Kristýna Mazánková
Foto: archiv značky
Kristýna Mazánková

Redaktorka

Nedávno jsem objevila dokonalý BB krém. Fandím korejské kosmetice a značka Whamisa má nový lehce krycí BB Pact. Obsahuje přírodní pečující oleje a vyhovuje i té nejcitlivější pleti. Ta je pak sametová a šťavnatá. A mě vyhovuje, že je světlý až porcelánový s růžovým nádechem. 

Whamisa BB pact (prodává Puredistrict.cz), 1395 Kč 

Karolína Otevřelová
Foto: archiv značky
Karolína Otevřelová

On-line Content Manager

Používám Face Fabric od Giorgio Armani. Při nanášení je sametově hebký a má jen velmi lehké krytí, takže na pleti není téměř vidět. Hezky ji ale sjednotí. Na zakrytí kruhů pod očima jsem si oblíbila Touche Éclat od Yves Saint Laurent a na ostatní nedokonalosti korektor Radiance reveal od Bourjois. 

Face Fabric Second Skin Lightweight Foundation (prodává Douglas), 1220 Kč

Čtěte dál