Tajemství krásné hřívy Karolíny Chomistekové

Karolína Chomisteková si své dlouhé vlasy poctivě pěstuje. Na jaké přípravky nedá bývalá královna krásy dopustit?

Foto: Benedikt Renč

"Od malička mi maminka říkala, že vlasy jsou korunou krásy. Tak nějak jsem si to osvojila a starám se o ně. Často je vystavuji různým tepelným úpravám, proto se jim to pak snažím vynahradit pečlivou péčí," svěřuje se sympatická Slovenka.

SOS záchrana od Kérastase Extentioniste
Foto: archiv značky
SOS záchrana od Kérastase Extentioniste

Po umytí, před fénováním nebo žehlením, vždy používám lehkou péči Fondant Extentioniste od Kérastase, která je na dlouhé vlasy expert. Pokud mám pocit slabých vlasů, z řady Résistance tak použiji i šampon, který podporuje růst a zpevnění vlasů. Tato řada "zachraňuje" mou hřívu zejména v období, kdy je vystavována různým změnám i několikrát do týdne.

Must-have fén
Foto: archiv značky
Must-have fén

Snažím se dbát na kvalitní a šetrné prostředky na úpravu vlasů, ať už je to fén nebo kulma. Zamilovala jsem si fén Dyson, který je velmi skladný a beru si ho všude s sebou. Technologie Dyson Air Multiplier zaručuje, že vzduch vyfukovaný z motoru je třikrát silnější než ten, který je do motoru nasáván. Jednoduchá manipulace a okamžitý efekt. To jsou vlastnosti, pro které jsem si tohoto pomocníka zamilovala.

Podpora
Foto: archiv značky
Podpora

Nezapomínám ani užívat různé vitamíny na podporu růstu vlasů jako například zinek, selen nebo magnézium. Dokonce jsem objevila úžasnou kombinaci určenou speciálně na vlasy. Jsou to bonbóny Hairfinity, které výborně chutnají a už po měsíci užívání jsem zpozorovala růst nových vlásků.

Kúra
Foto: archiv značky
Kúra

V neposlední řadě si jednou za čas dopřeji kúru na vlasy v mém oblíbeném salonu Za zrcadlem v Praze, kde mi udělají Olaplex kúru nebo keratinovou kúru, po níž jsou mé vlasy krásně lesklé a plné života.

Čtěte dál