Stylový, prodloužený víkend

Zachovejte si ještě chvíli atmosféru prázdnin a vyrazte na prodloužený víkend. Klidně už tento. Sbalená můžete být hned. Tyto nezbytnosti vám balení rozhodně usnadní.

Ať už jedete kamkoli, nezapomeňte na těchto pět klíčových kousků, s kterými si cestování maximálně užijete.

Foto: archiv značky

Chytrý make-up
Foto: archiv Nivea
Chytrý make-up

Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1, Nivea, 550 Kč

Ideální společník na cesty. Make-up s příjemnou texturou, který se dobře vrství, pečuje o pokožku díky kyselině hyaluronové, navíc má ochranný faktor a praktické balení, které vás na cestách určitě nadchne.

Praktické zavazadlo
Foto: archiv značky
Praktické zavazadlo

Polykarbonátový kufr Rimowa Essential v pastelových barvách vám bude na cestách skvělým společníkem. Je odolný, kvalitě zpracovaný a rozhodně spolehlivý.

Kabinové zavazadlo pořídíte za 12800 Kč.

Pohodlné a stylové tenisky
Foto: archiv značky
Pohodlné a stylové tenisky

Tenisky Nike Flyleather jsou nejen pohodné a stylové, ale zároveň jsou vyrobeny nejméně z 50 % z recyklované přírodní kůže. Budou vám slušet k rozevlátým šatům, džínám i elegantním kalhotám.

Dobře padnoucí prádlo
Foto: archiv značky
Dobře padnoucí prádlo

Bezešvé kalhotky a skvěle padnoucí, jednoduchá a pohodlná podprsenka, jsou základem pro to, abyste na dovolené byla okouzlující.

Podprsenka, 749 Kč, kalhotky, 99 Kč, obojí Intimissimi.

Smartphone  s perfektním foťákem
Foto: archiv značky
Smartphone s perfektním foťákem

Všechny své letní vzpomínky nezapomeňte důkladně zvěčnit. Například novinka Huawei P Smart Z má v sobě zabudovanou umělou inteligenci, která sama rozezná, jestli zrovna fotíte architekturu nebo přírodní panorama. Podle toho pak nastaví parametry kamery a pomůže vám k té nejlepší fotce z každé cesty.

Chytrý telefon, Huawei P Smart Z, 6999 Kč.

Čtěte dál