Stylový Manifesto Winter Market je otevřený!

V centru Prahy nejspíš nenajdete stylovější kout, kde si dát lobster roll, kterou zapijete vyhlášeným svařákem a pak si s tím zalezete do útulného iglú.

Foto: archiv PR

Včera otevřel své brány Manifesto Winter Market a za doprovodu živé hudby se rozsvítily dekorace, prohřála se útulně zařízená iglú a pára stoupala z hrnců se svařeným vínem, z grilů a všech kuchyní. 

Foto: archiv PR

Předvánoční koncept oblíbeného Manifesta, potrvá 5 týdnů do 23. prosince a bude vždy otevřen od čtvrtka do neděle od 11 do 20 hodin. Kontejnerové městečko bylo doplněno o čtyři unikátní vyhřívaná iglú, stejná, jaká se stala hitem v londýnských a newyorských střešních kavárnách. Přibyly zářiče, stánky s prodejem umění a designérských produktů, osvětlení a originálně pojaté zavěšené stromky a dekorace.

Foto: archiv PR

V Manifestu působí dvacítka gastronomických podniků vedených renomovanými šéfkuchaři, mezi nimi je italský chef Matteo de Carli a nový koncept Miska představí Zátiší. Nechybí bohatá nabídka sezónních speciálních nápojů – Poctivý svařák, punč a horké ovocné grogy. Sortiment se výrazně rozšířil o výběrový český design, originální řemeslné dárky a umění ve spolupráci s kurátory Lemarketu, jenž je známý prezentací těch nejlepších lokálních nezávislých tvůrců a designérů.

Foto: archiv PR

Je to tedy ideální místo, kde načerpáte předvánoční atmosméru, užijete si dobré jídlo a jen tak mimochodem pořídíte i nějaké ty dárečky. 

Čtěte dál