Stylové ženy, které se módy nebojí

Kam za originální módní inspirací? Tyhle ženy se nebojí vyzkoušet žádný módní trend.

Jak to vypadá, když se řekne, že je někdo módní chameleon? Podle nás přesně jako ženy, které jsme vybrali do tohoto článku. Nedrží se jedné osvědčené módní formule, ale zkouší vše, co se jim zrovna zalíbí. Jednou pánský styl, další den šaty, jednou v celo černé, jindy v barvách z celého spektra duhy. 
 
Že je nemožné se ve změti různorodých kousků neztratit? Klíč k tomu stát se módním chameleonem je o tom zkrátka příliš nepřemýšlet. Řiďte se svým instinktem. Stačí mít skříň plnou pečlivě vybraných kousků - každý z nich opravdu milujete a chcete nosit - a pak už je skládání stále nových a nových kombinací strašně jednoduché. 
 
Tyto ženy za módní chameleony rozhodně považujeme. Cokoli si vezmou na sebe, jim patří. Nepůsobí, že by se snažily příliš, ani že by při výběru oblečení nepřemýšlely vůbec. Jsou autentické, ať už na sobě mají cokoliv. 
 
Pokud toužíte být v módě o něco odvážnější a chcete toho vyzkoušet více než jen vaše osvědčené kousky, které opakujete stále dokola, dejte follow těmto dámám. Móda je pro ně zábavou, a pro vás by měla být také. 

Čtěte dál