Stylové outfity na doma

Tak si opět pobudeme doma. To ale neznamená, že naše oblíbené módní experimenty uložíme k ledu.

Podzim je obdobím, ve kterém jsme hodně doma, zabalení do deky a užíváme si dobrý film či knihu. Letos bude toto období trochu jiné a doma všichni budeme trávit ještě o něco více času, než jsme předpokládali. Na dny v izolaci se dá do jisté míry i těšit. Tato složitá situace poskytuje i spoustu příležitostí pro změnu, přerod, tolik potřebný odpočinek, rozjímání a zpomalení. 

I když je nyní žádoucí trávit čas doma, nezapomínejte na režim, rituály a zvyky, na které jste v běžném režimu zvyklí. Jinak hrozí, že se propadnete do karanténního zoufalství či deprese. Jedním z našich oblíbených triků, jak se ráno dobře nastartovat, je se bez ohledu na to, že nikam nejdeme, hezky upravit. I kdybychom za celý den vyběhly jen pro citrony, nebo otevřít pošťákovi, víme, že se budeme cítit o mnoho lépe. 

Není třeba to nijak přehánět, obličej si právě teď může odpočinout od make-upu, vlasy od žhavých žehliček a zbytek těla se nemusí trápit nepohodlným oblečením. Ačkoliv má být domácí oděv především pohodlný, se stylem se nemusí vůbec rozcházet. I tepláky a legíny mohou vypadat stylově a vy si v nich můžete připadat hezky a upraveně. 

Jaké pohodlné, ale přesto stylové kombinace jsme odkoukali na Instagramu? 

Čtěte dál