Stylově a pohodlně

Výběr těch nejpohodlnějších kousků od českých i zahraničních návrhářů, které pyšně vynesete i do ulic.

Foto: archiv e-shopu Shopbop.com

Stylové mikiny byly v našem hledáčku už nějaký ten čas. Praktický a pohodlný, ale stále chic design je přesně to, po čem nyní tajně toužíte. Přestože byl tento kousek v minulosti spojovaný hlavně se sportovci, „skejťáky“ či mládeží, v posledních letech se tento trend vrací i do kolekcí nejznámějších módních návrhářů.

Jelikož momentálně žijeme především v našem domácím looku a „teplákovky“ jsou na denním pořádku, proč nezainvestovat a tento ležérní a pohodlný styl neobohatit o luxusní kousky, v kterých s radostí vyrazíme i do ulic?

Moderní způsob, jak nosit mikinu i mimo domov, je vytáhnout ji (doslova) z jejího přirozeného prostředí. Vyměňte teplákovou soupravu a legíny za něco elegantního, například právě za trendy vlněný vršek, který si můžete vzít i na pracovní schůzku.

Ačkoliv jsme stále převážně doma, nemusíme se nutně zaprodat pouze sportovnímu oblečení. Stačí si pod kabát vzít vrstvu navíc, doplnit úzkou sukní a jste připravené vrátit se do ulic.

Vybrali jsme pro vás 8 designových kousků od místních i zahraničních značek a návrhářů, v kterých se budete stále cítit pohodlně, ale navíc i stylově.

Čtěte dál