Stylová a krásná i při sportu

Nic vás nenamotivuje začít cvičit víc, než nový sportovní úbor. Přinášíme novinky ze světa sportovních vychytávek, které by vám neměly uniknout.

Na kolo stylově
Foto: archiv značky

Konečně nemusíme na kole jezdit v pestrobarevných dresch s nápisy nesmyslných značek nebo jen v klasických šortkách a triku. Francouzská firma L'ATELIER by Café du Cycliste představila elegantní dresy, které jsou nejen funkční, ale mají i velmi pěkně propracovaný design.

Seženete je na  www.cafeducycliste.com.

Hedvábná pleť za každé situace
Foto: archiv značky
Hedvábná pleť za každé situace

Multifunkční pudr se dá použít na tělo, nohy, obličej, vlasy i na miminka. Obsahuje jemné zpráškované hedvábí, rýžový škrob a výtažky z hořce žlutého, dubové kůry a šalvěje. Pro své absorbční, antibakteriální a očistné vlastnosti je ideální k ošetření celého těla. Je také vhodný pro péči nohou, jako účinný deodorant, ke zklidnění podrážděné pokožky nebo pocitu svědění a jako fixační pudr po nanesení make-upu. 

Hedvábný pudr, Dr.Hauschka, 574 Kč

Converse na basketu
Foto: archiv značky

Converse se vrací zpátky na basketbalové hřiště a představuje nový model určený pro tento sport, který těží z bohaté historie značky. Byly to právě Chucky, které stály u zrodu nejpopulárnější basketbalové soutěže světa NBA. 

Nový model All Star Pro BB vznikl ve spolupráci s Nike, proto disponuje nejlepšími technologickými inovacemi. Stélka tenisky perfektně přilne k chodidlu, poskytuje dokonalý komfort, a tak podporuje hráče k podání nejlepšího výkonu na hřišti. Klasický minimalistický svršek, gumová podrážka i All Star nášivka potvrzují, že ikonické elementy zůstávají zachovány i na úplné novince. 

Ochrana před sluncem
Foto: archiv značky
Ochrana před sluncem

Během outdoorového spoortování byste rozhodně neměli podceňovat ochranu proti slunečnímu záření. Avène Fluid sport SPF 50+ je voděodolný, má nemastnou texturu a dlouhodobě působící fotoprotektivní komplex. Seženete ho v lékárnách za 349 Kč.

Pro běhání v přírodě
Foto: archiv značky

Nike Pegasus, nejoblíbenější bežecký model značky Nike, přichází ve variantě vhodné i do terénu. Kromě  nového síťovaného svršku pro lepší ventilaci, má v oblasti špičky a paty odolnou kůži proti opotřební a v těchto místech také vlastní Air Zoom jednotku, která podporuje správnou reakci a stabilitu na nerovném povrchu, i přechod z terénu na silnici.

Praktická ledvinka
Foto: archiv net-a-porter.com
Praktická ledvinka

Stylový doplněk i praktická kapsa, do které při sportu schováte vše potřebné. Zamilujete si jí tak, že jí nebudete chtít odložit ani ve městě.

Adidas Originals by Alexander Wang, prodává net-a-porter.com, 50 Eur

Čtěte dál