Stárnutí pleti můžete odložit na neurčito

Dostanete-li k dispozici kosmetiku, která kombinuje propracované receptury s inovativními anti-age technologiemi a vysoce výkonnými ingrediencemi, máte prakticky vyhráno.

Foto: Archiv značky

Cílem švýcarské značky Instytutum je bezchybná pleť. A protože jednou z nejúčinnějších látek proti stárnutí je kyselina retinová - pomáhá předcházet vráskám, jemným linkám, zvětšeným pórům, poškození od slunce, matné pokožce - využívá ji značka ve svých přípravcích více než hojně. V nabídce výjimečně efektivních produktů jsme zaostřili na následující kvarteto:

Multifunkční olej pro obnovu pleti Powerful Retinoil, Instytutum, 4 235 Kč
Foto: Archiv značky

Okamžitě propůjčí pleti hladký, zářivě a svěží finiš. Obsahuje totiž patnáct vzácných olejů, jež hloubkově vyživují, změkčují a hydratují. Tzv. Granaktivní retinoid poskytuje výkon retinolu, zato s menším podrážděním a s jemným, bezpečným účinkem proti stárnutí. No a tím, že další složky stimulují obnovu buněk a regulují tvorbu kolagenu, přípravek zároveň zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.

Do obchodu

Extra silné retinolové sérum X-Strenght Retinol Serum, Instytutum, 4 574 Kč
Foto: Archiv značky

Bojuje s několika příznaky stárnutí a podráždění najednou, a to prostřednictvím koncentrovaného 8% retinolového komplexu s 5% Granaktivním retinoidem. Obsažené peptidy reaktivují proces přirozeného peelingu, vyhlazují reliéf pokožky a výrazně tak snižují hloubku i počet vrásek, zatímco další účinné látky intenzivně hydratují, barevně sjednocují a regenerují.

Do obchodu

Rozjasňující 3D krém C-Illuminating 3D Moisturizer, Instytutum, 2 626 Kč
Foto: Archiv značky

Díky vitaminu C dodá pokožce projasněný, zdravý odstín. Ostatní ingredience podporují regeneraci a ochranu pleti, dodávají potřebnou hydrataci a chrání před znečištěním. Výsledkem je hebká, intenzivně hydratovaná a vyhlazená tvář.

Do obchodu

Extra hydratační krém Hydrafusion 4D HA Hydrating Water Burst Cream, Instytutum, 2236 Kč
Foto: Archiv značky

Poskytuje pleti 24 hodinovou hydrataci, zvýšenou pružnost a hebkost. Podílí se na tom čtyři multimolekulární velikosti kyseliny hyaluronové, jež vytvoří specifickou síť a díky té dosáhnou k různým vrstvám kůže, doplní vodu z vnějšku a udrží hladinu vlhkosti. Lehká krémová gelová textura se při aplikaci naruší a uvolní při tom vysokou dávku hydratace.

Do obchodu

Všechny produkty zakoupíte na www.infokrasa.cz

Čtěte dál