Stárněte elegantně a buďte sama se sebou spokojená

Vsaďte na flavonoidy - antioxidanty, které královsky pečují o vaši krásu.

Čas nezastavíme a věk nezměníme. I tak se ale můžeme cítit krásné a být se sebou spokojené. Každodenní boj proti projevům stárnutí je velmi náročný a prakticky nekonečný. Dnes už máme na stárnutí mnohem realističtější pohled než dříve, a proto byl hojně používaný termín „anti-aging“ nahrazen spojením „well-aging“ nebo „beauty-aging“. A o to přesně jde – stárnout dobře a krásně.

Kosmetické přípravky Matuzalem si zamilovala i herečka a moderátorka Tereza Kostková; foto: archiv Matuzalem

Na vině stárnutí jsou úhlavní nepřátelé v podobě škodlivých volných radikálů, před kterými nás mohou ochraňovat přátelské a účinné antioxidanty. Pokud tělu schází, ztrácí schopnost bránit se volným radikálům, které v buňkách vyvolávají oxidační stres. Ten se podílí nejen na předčasném stárnutí naší pleti, ale i stárnutí celého našeho organismu. Aby bylo naše stárnutí co nejpomalejší, je velice důležité pleť a pokožku celého těla dostatečně zásobovat kvalitními antioxidanty. A to nejlépe rovnou těmi z nejsilnějších – flavonoidy, tedy přírodními látkami jež se vyskytují v rostlinách a účinně ochraňují naše buňky před působením škodlivých volných radikálů, které mají naše stárnutí na svědomí.

Přísun účinných antioxidantů nejlépe zajistíme používáním kvalitní kosmetiky bohaté na flavonoidy. S nežádoucími účinky volných radikálů si nejlépe poradí kosmetické přípravky české značky Matuzalem s obsahem jedinečného komplexu flavonoidů nazývaným Molekula života. Tento komplex flavonoidů buňky účinně chrání před oxidačním stresem, zabraňuje předčasnému stárnutí a navíc dokonale pečuje o pleť.Na rozdíl od jiné kosmetiky tak pouze nezmírňuje projevy, ale působí proti samotné příčině stárnutí pleti.

V přípravcích Matuzalem jsou tyto „zázračné“ flavonoidy navíc obohaceny o nejkvalitnější přírodní oleje, kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, výtažky z mikrořas, vitamin E, squalan a ectoin. Společně tak o pleť pečují, chrání ji, hydratují, zvláčňují a zpomalují proces stárnutí

Foto: archiv Matuzalem

Přípravky Matuzalem jsou dostupné ve formách pro celé vaše tělo jako Matuzalem Krém, Matuzalem Gel a Matuzalem Tělové mléko.

Více informací na www.matuzalem.com a v dobrých lékárnách.

Tip na vánoční dárek
Foto: archiv Matuzalem
Tip na vánoční dárek

Matuzalem Krém

Jemný krém se sametovou texturou a lehkým vstřebáváním.Předchází tvorbě vrásek, zpomaluje stárnutí a pleť zanechává hydratovanou, hedvábně hebkou a mladistvě svěží. To vše díky přírodním antioxidantům - flavonoidům, jejichž blahodárné účinky oceníte nejen v zimě.

Čtěte dál