Srpnový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Milé čtenářky, 

 
drahé ženy, těším se, co řeknete na naše srpnové číslo.
 
Ještě než začnu o tom, co vás v našem časopise čeká, vám chci doporučit naši plážovou tašku. Hodí se tedy kamkoliv včetně farmářských trhů, unese láhev prosecca i celý meloun, ovšem nejpatřičněji se vyjímá na pláži s nádivkou z ručníku, opalovacího krému a jednoho kusu Harper’s Bazaaru. 

Foto: Ivy E. Morwen

V tomto čísle, které zdobí skandálně krásná Karolina Kurková v modelu Jean Paula Gaultiera, především otevíráme novou sezónu. Zatímco vy ještě hledíte na klidný horizont moře, světem mody hýbou nové, podzimní a zimní trendy.
 
Lucie Tomišková připravila první ochutnávku, která vás bude zajímat, trendy jsou velkorysé, přirozené, šťastnější z vás objeví některé z nich ve skříních vašich matek. Vybírejte si pro sebe jen to nejlepší, protože jinak je to, jak říká můj oblíbený minimalista Joshua Becker: If you clean the pile of receipts out of your purse and stack them together… it makes a teeny tiny book about why you are broke.  (Když vysypete z peněženky všechny účtenky a sešijete je dohromady... dostanete malinkou knížku o tom, proč jste úplně švorc.)
 
Kristýna Mazánková vám nabízí text o moderních čarodějkách a čarodějnicích (cítíte ten významový rozdíl, že?) a editorka Veronika Miškovská sepsala své zkušenosti ze tří let na Tinderu. Ty tři roky byly jedna velká eskapáda, ale… wait for it… se šťastným koncem! Nebo začátkem… 
 
Zdenka Tomis dala dohromady 20 (téměř) bezbolestných kroků, jak dát tělo po létě do formy (nic o kaloriích a sportu) a nakonec ještě doporučuji, abyste si všimly invalidovny v pražském Karlíně! Tři talentované kurátorky v téhle barokní budově rozjely svůj velký umělecký projekt, po chodbách budovy rozmísťují úžasné progresivní umění… a vy si přečtěte, jak se jim vedle kunsthistorie osvědčila ještě páska gaffa a červená rtěnka. 
 
Srpen je však měsíc stvořený k dobrodružství, a tak se do nich vrhejte, jezte a pijte, co hrdlo ráčí, skákejte do největších hloubek a poctivě se milujte. 

If you think adventure is dangerous, try the routine, it’s lethal!

Jsem na vaší straně, 

Nora

Foto: archiv Harper's Bazaar

Srpnový Harper's Bazaar s přibalenou stylovou taškou je v prodeji od 17. července.

Čtěte dál