Správná péče na doma s VICHY

I přes situaci, která postihla všechny z nás, je důležité nezapomínat na pravidelnou péči o pleť. Momentálně se ani nemůžeme vymlouvat, že není dostatek času, a pleť si může odpočinout od každodenního líčení. Dopřejte jí více péče.

Věděli jste, že je důležité čistit obličej nejen večer, ale také ráno? Zkuste začít váš den s Minerální micelární vodou Vichy s panthenolem, která odstraní v jednom kroku veškeré nečistoty. Je vhodná i pro oční okolí a citlivou pleť. Není nutné ji omývat vodou. Pleť zůstane zklidněná a připravená na další krok. 

Foto: Archiv značky

Hydratace je nejdůležitějším krokem vaší každodenní rutiny. Nezapomeňte si před každou péčí i nanášením krému důkladně umýt ruce. Vichy Liftactiv Collagen Specialist obsahuje čistý vitamin C a biopeptidy. Díky kyselině hyaluronové pleť okamžitě hydratuje a vyplní jemné vrásky. 

Foto: Archiv značky

Při práci z domova je velmi důležité dodržovat a střídat pravidelné úseky na práci a odpočinek. Otevřete okna, nechte dovnitř proudit čerstvý vzduch, protáhněte se, a než se uvaří voda na čaj či kávu, dopřejte pleti pravidelné zklidňující osvěžení termální vodou Vichy. Je vhodná pro všechny typy pleti a její vzácné a blahodárné minerály mají posilující a regenerační účinky. Vodu můžete používat několikrát během dne.

Foto: Archiv značky

Zvládli jste během volání si s týmem, vyřizování několika e-mailů, vaření oběda, dvou várek pračky a online jógy i krátkou zdravotní procházku a nakoupit na večeři? Gratulujeme! Že práce z domova není pro všechny a nepředstavuje žádný odpočinek, zažíváme na vlastní kůži i pleť. Odměňte ji ampulemi proti vráskám LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C , které okamžitě pomáhají pleť hydratovat a vyplnit ji. Tyto ampule testovala i doporučuje naše beauty redaktorka.

Foto: Archiv značky

Na závěr dne si dopřejte zpevňující pleťovou masku LIFTACTIV HYALU MASK s koncentrovaným obsahem 1 % čisté kyseliny hyaluronové. Efekt je zaručený do 5 minut. Vylepší pružnost pleti a sjednocuje její tón.

Foto: Archiv značky

Čtěte dál