Sportovní outfity, ve kterých i po hodině spinningu oslníte svého ex

Protože ho pravděpodobně po cestě domů potkáte. Jinými slovy, chcete vypadat reprezentativně, alespoň v rámci „po-spinningových“ možností.

Foto: Getty Images

Do posilovny, na pilates nebo jógu je dobré chodit upravená, ve sportovním oblečení, které je kvalitní, perfektně padne a jeho nošení vás baví. Protože když vás těší nosit ho, je to super motivace a té není nikdy dost. (Fotky dokonalých instagramových fitness girls běžným smrtelníkům jako hnací motor skutečně nestačí!)

A pak tu máme důvod č. 2: Je více než pravděpodobné, že až půjdete z posilovny domů, po náročném tréninku mírně splavená a značně zarudlá, ve vytahaném tričku a teplácích, potkáte svého ex. A jemu to bude slušet, v černých skinny džínech a košili. Anebo narazíte na svoji rivalku ze střední. A jí to, samozřejmě, bude neskutečně slušet. V malých černých a manolkách. Anebo narazíte na oba dva najednou, protože spolu nedávno začali chodit. Jdou proti vám, vypadají božsky a vy v té chvíli proklínáte své oblíbené, ale značně nelichotivé, ultra-oversized triko. Svět je někdy velmi zákeřné místo k žití.

Ale nebojte, řešení tu je. Celé výše zmíněné fiasko budete mít pod kontrolou, když si obléknete stylový a sladěný sportovní outfit. Plán je tedy následující: Pořiďte si několik krásných kousků na cvičení a váš ex i slečna rivalka zezelenají závistí. Protože být šik v ikonických lodičkách není žádné umění. Ale být šik ve sportovním, to už chce více talentu a schopností!

Čtěte dál