Spojte vánoční nákupy se smysluplnou pomocí

Nálepkami od Papelote podpoříte rodiče samoživitele, a navíc získáte poštovné zdarma. České papírnictví Papelote ve své kampani Kreativita je (ne)mocná! vyzývá k podpoře samoživitelů a do Vánoc chce vybrat 200 000 Kč, které věnuje organizaci Fandi mámám.

Kreativita má moc měnit naše životy. Podporovat se však musí odmalička a rodičům samoživitelům v náročné ekonomické situaci moc sil na hraní s dětmi a rozvíjení tvořivosti nezbývá. Papelote jim chce pomoci, a proto vytvořilo aršík samolepek Kreativita je mocná. Jeho cena je symbolických 100 Kč bez DPH a celá částka poputuje organizaci Fandi mámám podporující samoživitelky.

Díky partnerství se Zásilkovnou získají všechny běžné objednávky, které samolepky obsahují, poštovné zdarma. Takže dárci mohou samoživitele podpořit, aniž by platili za přepravu.

Na archu najdete celkem 81 slov a symbolů, které můžete libovolně přeskupovat a vytvářet tak inspirativní a solidární sdělení třeba na zabalených vánočních dárcích. Hravé a inspirativní nálepky navíc podpoří i váš tvůrčí přístup k životu.

„Zaplavme naše životy druhou a ještě silnější vlnou solidarity, pomoci a kreativity. Věříme, že je to ta nejlepší investice pro budoucnost nás všech, kterou můžeme udělat. Kreativita je mocná, nenechme ji onemocnět,“ vyzývá Kateřina Šachová, kreativní ředitelka Papelote.

#kreativitajemocna #druhavlnapomoci

Čtěte dál