Spěte lépe, žijte lépe

Ve spánku se dějí zázraky. Tělo a mysl se navzájem propojí, abychom mohli lépe žít. Na vás zbývá jediné: dobře spát.

Foto: archiv Hastens

Kvalitní spánek je jedna z velmi důležitých složek našeho života, a tak je třeba nepodceňovat výběr postele. Hästens je výrobcem kvalitních postelí, jejíchž hlavním motem a motivací vždy byla láska ke spánku a způsob, jakým můžou přispět ke kultivaci fyzického i duševního zdraví. Spánek představuje zcela rozhodující faktor lidské existence - nelze jej ničím nahradit, koupit ani spolknout jako prášek. Cestu ke kvalitnímu spánku nelze nijak obalamutit, ale existují způsoby, které vás přesvědčí o tom, proč je pro váš život zásadní klidně a kvalitně spát.

Věděli jste, že známý modrobílý kostkovaný vzor značky Hästens původně vznikl jako šablona při výrobě? Brzy potom se ale stal kultovním symbolem těchto postelí. Vyrábí je s důrazem na přírodní materiály, které vzájemně kombinují, aby byl výsledek dokonalý. Mají jediný cíl - zajistit, abyste byli den za dnem, rok za rokem svěžejší a bdělejší. 

Od roku 1852 se neúnavně snaží vytvořit postel tak dokonalou, že se díky ní během dne budete vždy cítit odpočatí. Kvalitu vašeho spánku nejlépe posoudíte podle toho, jak se cítíte ve čtyři hodiny odpoledne.

Foto: archiv Hastens

Výběr vaší postele rozhoduje o tom, nakolik kvalitně strávíte den. Právě proto má Hästens tak vysoké nároky na precizní řemeslnou výrobu. Například postranní prošívání. Přesnost v umístění vpichu jehly a vzdálenost mezi jednotlivými stehy jsou naprosto klíčové: rozhodují totiž o stabilitě a pružnosti mnoha vrstev vaší postele, složených z koňských žíní, vlny, bavlny a lnu. Steh za stehem, podél celého obvodu.

Zkuste těchto deset tipů a užijte si opravdu komfortní spánek. Kvalitní postel je základ, ale dodržováním těchto pár jednoduchých rad můžete svůj odpočinek ještě vylepšit. Postele Hästens navíc nabízí anatomicky dokonalý komfort.

Probudit se poprvé v posteli Hästens je dosud nepoznaný zážitek. Vyzkoušejte to na vlastní kůži. Pro více informací navštivte www.postele-hastens.cz 

Čtěte dál