Šperky Roberto Coin na Harper's Bazaar Wellness Day

Že relax neznamená pouze masáže a saunu, to dokázala oslava Světového dne wellness pořádaná časopisem Harper’s Bazaar a hotelem Mandarin Oriental. Partnerem této akce se stala i značka italských šperků Roberto Coin. Právě tyto klenoty si mohly přítomné ženy během červnového víkendu vyzkoušet a obhlédnout rozšířenou kolekci Art Deco nebo letošní novinku Love in Verona.

Foto: Ivan Kašša

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Jeho kolekce jsou dostupné v 62 zemích světa. Každé jednotlivé dílo Roberta Coina je výsledkem vzrušující cesty za vlivy různých kultur, jejich přírodou a krajinou se zkušeností výjimečné rovnováhy mezi minulostí a budoucností. Každý šperk vypráví jiný příběh, příběh schovávající se v neomylně vábivé jedinečnosti a stylu identity. Obsahují vždy typický rubín, který symbolizuje mír, prosperitu a štěstí, což je zvláštním darem tohoto návrháře každému jeho nositeli.

Foto: archiv Roberto Coin

Šperky Roberto Coin si svojí jedinečností, ručním zpracováním a kvalitními materiály, mezi nimiž dominuje růžové zlato, diamanty a rukopisný rubín, získaly přízeň žen i mužů po celém světě včetně Česka. Luxus a ducha značky odrážel boudoir v hotelu Mandarin Oriental, kam během dne věnovaného wellness zavítalo mnoho návštěvnic, aby si vyzkoušely některý z unikátních kousků. Hitem se mezi dámami stal hravě elegantní prsten s malachitem a zlatým střapcem z kolekce Art Deco, která oslavuje radost ze života a svobodu rozhodnutí. Jemná kolekce Love in Verona inspirovaná nesmrtelným příběhem lásky Romea a Julie oslovila nejen romantické duše. Ambasadorkou šperků se pro daný den stala šéfredaktorka Harper’s Bazaar Nora Grundová, jejíž krásu klenoty Roberto Coin dokonale podtrhly.

Foto: Ivan Kašša

V rámci Dne wellness si hosté mohli zacvičit také lekci jógy, osvěžit se lahodným šampaňským, a především si užít den pouze sami pro sebe, věnovat se odpočinku a péči o své tělo. Doplněk v podobě honosného šperku už jen dotvořil pocit výjimečnosti.

Čtěte dál