Soutěžte o exkluzivní limitované obálky dubnového Art Issue Harper's Bazaaru!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci získat exkluzivní výtisky dubnového vydání Harper's Bazaaru! #artissue #budjakotoyen

Foto: archiv 

Stejně jako minulý rok, tak i letos je dubnové vydání věnováno především umění, tentokrát konkrétně celosvětově známé české umělkyni Toyen. Ta inspirovala celé číslo, včetně cover story od fotografa Jakuba Gulyáse. Jedna z jeho fotografií zdobí obálku tohoto vydání, které si můžete běžně zakoupit na stáncích. Navíc jsme se ale rozhodli pro tvorbu dalších dvou exkluzivních uměleckých obálek, které jsou vytištěny v limitovaném počtu!

Harper's Bazaar pravidelně podporuje umělce, zároveň i silné ženy, a tak nebude tedy takovým překvapením, že pro tvorbu dvou speciálních obálek Art Issue 2021 byly vybrány umělkyně Ilona Polanski a Radka Bodzewicz. Vydání s těmito exkluzivními obálkami, pro které byla opět inspirací Toyen, si sice nemůžete běžně zakoupit, ale právě nyní o ně můžete soutěžit na našem Instagramu @harpersbazaarcz a získat tak limitovaný kus „umění“, navíc podepsaný samotnou autorkou! 

Jak získat limitovanou obálku Art Issue? 

Chcete se zapojit do soutěže o dvě limitované a vlastnoručně podepsané obálky dubnového čísla Harper's Bazaaru, které vytvořily umělkyně Ilona Polanski a Radka Bodzewicz, ale nevíte jak na to? Je to naprosto jednoduché a šanci na výhru má každý!

1. Navštivte instagramový profil @harpersbazaarcz.

2. V postu se soutěží označte do komentáře vaši kamarádku, která je jako Toyen. Svá, nespoutaná konvencemi, dělá si věci po svém a nemá strach z toho, co si o ní myslí ostatní. Spolu s ní do komentáře použijte hashtag #budjakotoyen.

3. Sledujte vy i označená kamarádka instagramový účet @harpersbazaarcz.

Následně dne 26. března vyhlásíme deset vítězek, které obdrží dva unikátní výtisky s podpisem autorek dubnového čísla, pro sebe a svou kamarádku.

Přejeme hodně štěstí!

Čtěte dál