Soft minimalism – nová limitovaná kolekce ve spojení Gino Rossi a CCC

Extrémně estetický design zredukovaný do čistých, ušlechtilých materiálů. Jednoduché vzory, klasické tvary, bez ozdobných prvků a přírodní kůže bez lemů. Tentokrát bez potisku, s hladkou a čistou strukturou. Limitovaná edice od Gino Rossi je poklonou pro stylový a jemný minimalismus.

Foto: archiv CCC

Estetická móda a nejnovější trendy, to je exkluzivní limitovaná edice Gino Rossi a CCC. Nejdůležitější roli hraje obuv v jednoduchých tvarech, klasické kabelky bez dalších ozdob a přírodní kůže. Vše v souladu s minimalistickými trendy, ve kterých se estetická móda stává navíc výjimečně funkční. Produkty z limitované edice vás mohou doprovázet jak v kanceláři, tak při večerní schůzce, která však nemusí být pouze pracovního charakteru.

Klasické a jemné vzory jsou nejlepší podzimní investicí. Nadčasové střihy kabelek a obuvi jsou vkusným a elegantním dodatkem do každého outfitu. Zkrátka a jistě, tyto kousky se vám v šatníku rozhodně neztratí. 

Zvláštní pozornost věnujte obuvi s lehkým matným leskem, silnějším podpatkem a bočním zipem ve výjimečných barvách. K dostání jsou v hnědé a černé barvě, ale také módní barvě letošního podzimu – egg-shell. Tento model bude skvěle vypadat v kombinaci s dlouhými rovnými kalhotami.

Druhým z vlajkových modelů nové limitované edice Gino Rossi jsou lodičky z elastické kůže, která na patě působí dojmem pomačkané kůže. Jsou navíc na cylindrickém podpatku, který jen tak nevyjde z módy. Pokud jde o barvy, tato kolekce navazuje na tlumenou klasiku, ale také i na trošku odvážnější škále: béžová, černá a bílá.

Limitovaná edice Gino Rossi nezapomněla ani na kabelky a vybrat si můžete prostornou, ale přitom mimořádně stylovou kabelku. Všestranná, stylová a maximálně praktická kabelka pojme daleko více než je nutné minimum. Dostupná v béžové, bílé nebo černé barvě.

Produkty z limitované kolekce od Gino Rossi jsou dostupné na www.ccc.eu a také na vybraných prodejnách CCC.

Čtěte dál