Sluneční brýle hollywoodských hvězd

Ultra moderní, uzoučké, oblíbené Bellou Hadid. Velké a oblé, decentně růžové, dokonale ladící s outfitem Cate Blanchett. A jaké si zamilovala Rihanna?

Foto: Getty Images

Hned dvoje! Jedny mini černobílé a druhé výrazné cat-eye tvaru. Oba modely od téže značky – Andy Wolf.

Sluneční brýle Andy Wolf si získaly popularitu nejen díky svému designu, který velmi rychle a vkusně reaguje na ty nejaktuálnější trendy a zároveň neopomíjí ani zákazníky upřednostňující jednoduchost, ale také z důvodu výjimečné kvality a precizního zpracování každičkého výrobku.

Tři zakladatelé, přátelé Andreas (Andy), Wolfgang (Wolf) a Katharina, zůstávají věrní svému rodišti, Rakousku, a všechna jejich kouzla – od prvních návrhů až po výrobu – se odehrávají právě zde. Od roku 2006, kdy byla značka u večeře a vína založena, se z malé firmy čítající 17 talentovaných a nadšených lidí stala společnost o 58 zaměstnancích distribuující své produkty do více než 45 zemí. Důraz na preciznost a lásku k tvorbě ale zůstává nezměněný, a to je znát na první pohled… skrz perfektně vyhotovená skla zasazená do stylových obrouček.

Teď už se jen rozhodnout, jestli se zařadíte do týmu trendy maličkých brýlí, nebo zůstanete věrná nadčasové klasice.

Mini & Trendy

Classy

Brýle Andy Wolf koupíte v pražské optice EyeEye, kde sežene také další značky v České republice jinak nedostupné (například kultovní brýle Moscot).

Čtěte dál