Síla ženské party

O přátelství mezi ženami se říká, že má v našem životě zvláštní místo.

Foto: archiv Frisco

Setkávání s kamarádkami nás nabíjí pozitivní energií a často působí i jako jistá forma terapie. Takové přátelství vám může vydržet i na celý život – pokud na něm ovšem budete náležitě pracovat – třeba tak, že se budete vídat co nejčastěji. To je i posláním značky Frisco a její letní novinka Frisco Spritz vám tyhle společné chvíle ještě víc zpříjemní.

Foto: archiv Frisco

A protože nás zajímalo, jak to máte ve skutečném životě se svými parťačkami vy, naše čtenářky, pozvali jsme tři z vás na odpolední zastavení s ciderem Frisco. A ač se tyhle ženy viděly prvně v životě, dokázaly se skvěle bavit. A nejen o svých dámských partách! Podívejte se na video ze zákulisí focení čtenářek, při kterém jsme je vyzpovídali do časopisu Cosmopolitan. Více najdete v červencovém čísle, které je právě v prodeji.

Chcete vyhrát luxusní pobyt pro 4 osoby a karton ciderů?

Zaregistrujte se do fomuláře na frisco.jenprozeny.cz a představte nám svůj ženský klan. Napište nám, co spolu nejraději děláte? Jak často tyhle příležitosti přicházejí? A pokud ještě přidáte fotografii své party, můžete získat jeden ze 30 kartonů nápojů Frisco podle vlastního výběru (soutěž má 3 kola a v každém z nich můžete vyhrát). Přihlásit se můžete až do 25. 7. 2019.

Foto: archiv Frisco

Čtěte dál