Show, kde hlavní roli hrály nohy až do nebe

Calzedonia LegShow 2019.

V úterý 8. října se v italském městě Verona uskutečnil už druhý ročník akce Calzedonia LegShow. Přehlídka proběhla v den, kdy jsme si připomněli 60. výročí od vynálezu nylonek.

Foto: archiv Calzedonia

LegShow 2019 Hotel Edition se konala v centrále značky Calzedonia. Přehlídkové molo představovalo královský vchod do Grand Hotelu, který nabídl pohled na řadu pokojů, jejichž dveře se otevíraly ve hře světel a stínů. Jednotlivé scény se měnily v rytmu kolekce Calzdedonia pro sezónu podzim/zima 2019-2020.

Foto: archiv Calzedonia

V nové sezóně se tak můžeme těšit na silonky poseté písmeny a symboly, maximalistickými logy CLZ nebo „písmenkový reliéf“ grafického efektu dentelle. Na přehlídce se objevily i punčocháče s metalicky lesklým povrchem.

Foto: archiv Calzedonia

Během přehlídky jsme se mohli převědčit o tom, že punčocáče mohou oživit i velmi minimalistický outfit. V kolekci pak hrají klíčovou roli vzory, mezi nimiž najdeme i ty ve stylu britské tradice - například kohoutí stopa, kosočtvercový vzor Argyle nebo oxfordský proužek.

Foto: archiv Calzedonia

Přehlídku sledovala i hvězdně obsazená první řada plná celebrit. Objevila se zde třeba maďarská super modelka Barbara Palvin, bývalá tvář plavkových kolekcí Calzedonia a přední influencerka s rekordním počtem followerů na globální sociální scéně. Hlavním hostem show byla Chiara Ferragni, která je ambasadorkou značky na digitální mediální scéně již několik sezon. Své zastoupení měla mezi hosty i Česká republika a Slovensko. Nejnovější trendy si přijely prohlédnout Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Zorka Hejdová, Soňa Skoncová, Renata Langmannová, Jitka Nováčková a Jana Mutňanská.

Jak to známým osobnostem na akci slušelo, na to koukněte do galerie.

Čtěte dál