Shakira a Jennifer Lopez ovládly Super Bowl Halftime Show

A přizvaly si k tomu vzácné hosty.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Super Bowl Halftime je vždy velmi očekávané představení. Tento rok se ho zhostily Shakira a Jennifer Lopez a je nutno říci, že i přes vysoká očekávání dokázaly stejně tyto dvě latino divy všem vyrazit dech. 

Letošní show byla oslavou latinsko-americké hudby a jako většinu Halftime Super Bowl Shows, i tuto si budeme velmi dobře pamatovat. Shakira, oblečená do zlatavých třpytivých šatiček, zahájila večer se svým hitem "She Wolf" a pokračovala s písní "Empires", pro kterou oprášila hru na kytaru. Nechyběl ani její známý břišní tanec při písni "Whenever, wherever", po které se k Shakiře na pódiu přidal Bad Bunny a společně ztvárnili "I like it" a hit "Callaíta".

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Dále nastoupila na scénu Jennifer Lopez v třpytivém stříbrném looku, která zazpívala několik svých hitů včetně "Jenny from the Block", "Ain't it funny", "Get right" a "Waiting for tonight", při kterých ukázala své schopnosti v pole dance, které musela ovládnout kvůli natáčení filmu Hustlers. 

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Po těchto hitech se k ní na pódiu přidal další host, kterým byl J Balvin. Duo zazpívalo písně "Mi Gente" a "Let's get loud", při které se k nim přidal také velký sbor. V ten samý moment se také odehrálo jedno z dalších velkých překvapení - na pódiu se objevila jedenáctiletá dcera Jennifer Lopez Emme Muñiz, která má nádherný andělský hlas. Emme v závěru show spojila pěvecké síly se svou matkou a Shakira je k duetu doprovodila hrou na bicí.

Čtěte dál