Seznamte se s nejlepšími anti-age novinkami roku 2020

Slavnostní vyhlášení top kandidátů v jednotlivých anti-agingových kategoriích se přehouplo do druhé, závěrečné části. Kdo se na základě našeho testování umístil na předních příčkách v dalších sedmi kategoriích?

Foto: Shutterstock

Harper’s Bazaar Anti-aging Beauty Awards v minulém týdnu odhalily první oceněné, kteří si právem zasloužili uznání. Nyní představujeme dalších sedm absolutních vítězů a stejný počet úspěšných z nové kategorie „objev roku”.

Nejlepší speciální kůry

Kdo pleti rád dopřeje intenzivnější péči, ovšem nárazově, v konkrétně vymezeném období, ten najde ideální odezvu ve speciální kúře. Výhodou u většiny z nich je, že díky rozfázování, lze cílit na více obtíží.

Nejlepší doplňky stravy

Forma výživy zevnitř je aktuálně obrovským trendem. Logicky – účinky doplňků stravy vždy zaznamenáte rychleji než u krémů.

Nejlepší péče o vlasy

Není tajemstvím, že vlasy s věkem ztrácejí lehkost i lesk a snadněji se vysušují. Předejít tomu můžete intenzivní výživou plnou vitaminů a dalších regeneračních látek. 

Nejlepší anti-aging make-up

Od jistého věku se pokožka obličeje mnohem více vysušuje, a tak by zmatňovací make-up měl zastoupit takový, který tváři dodá svěží, projasněný vzhled.

Nejlepší noční péče

Pleť si zaslouží během noci důkladně odpočinout, zbavit se všeho nedobrého a nabrat síly na další den. V tom jí pomůže správně vybraná „noční stráž”.

Nejlepší technologické vychytávky

Na český trh konečně našly cestu i nejlepší technologické vymoženosti, které se předhánějí ve svých dovednostech. A nutno říct, že jejich výkony míří vysoko!

Nejlepší péče o tělo 

Péči o pokožku těla není dobré podceňovat. Může vám to jednoho dne vrátit nezdravou matnou barvou a tmavými skvrnami. 

Čtěte dál