Seznamte se s beauty technologickou novinkou FOREO BEAR

Chcete se hýčkat v pohodlí domova? Foreo přichází se zařízením, které vaši beauty rutinu posune výš. Představujeme workout pro vaši pleť - FOREO BEAR!

Foto: archiv Foreo 

Mikroproudový pleťový přístroj FOREO BEAR

Inovativní švédskou značku FOREO již jistě nemusíme dlouze představovat. Jejich přístroje s pokrokovými technologiemi jsou úspěšné po celém světě, a to právem. Jejich ikonická řada pleťových kartáčků LUNA či fenomén mezi pleťovými maskami UFO bodují u téměř všech beauty nadšenců. Také k nim patříte? Poté pozor, Foreo přichází s novým inteligentním přístrojem - FOREO BEAR a FOREO BEAR mini. Toto mikroproudové masážní zařízení posune vaši již vymazlenou beauty rutinu a kondici vaší pleti na další level.

Unikátní technologie zpevňuje pleť, tvaruje kontury a dodává pleti mladistvý vzhled. Mikroproudový pleťový přístroj BEAR představuje výjimečný 3minutový „cvičební plán“ s názvem Total Facial Knockout, který se zaměřuje především na lícní kosti, čelo, krk a oblast čelisti. Další čtyři programy jsou pak k dispozici při ručním použití přístroje. Jestliže se chcete zaměřit spíše na jemnou oblast kolem očí, bude vám vyhovovat spíše BEAR mini. Ten v aplikaci FOREO For You nabízí již připravený program „Contour Cardio“.

Foto: archiv Foreo 

Mikroproudové masážní zařízení BEAR

Jak FOREO BEAR a BEAR mini fungují? 

FOREO BEAR a BEAR mini dokáží kombinací mikroproudové a T-sonické pulzace zpevnit pleť tak, že bude mladistvější a vyhlazenější. Vysílané stimuly zjemňují pleť, T-Sonic pulzy zase uvolňují svalové napětí v obličeji a tím vyhlazují pleť a její jemné linky a vrásky. BEAR má silnější intenzitu mikroproudu, která je vhodná pro celou tvář, zatímco BEAR mini se zaměřuje především na jemnou oblast pod očima, obočím a kolem úst.

BEAR a BEAR mini jsou jedinými mikroproudovými pleťovými přístroji na světě, které jsou vybaveny Anti-Shock Systémem – integrovaným systémem, jenž zaručuje maximálně bezpečné a pohodlné ošetření. Nevěříte? Pojďme si tyto dvě hlavní technologie přístroje BEAR přiblížit!

Anti-Shock Systém: 

Tento jedinečný integrovaný systém automaticky upravuje intenzitu vysílaného mikroproudu podle odolnosti vaší pokožky vůči elektrickým výbojům, čímž blokuje rázy a zajišťuje tak nejen maximální bezpečnost, ale také lepší výsledky. Inovativní systém BEAR Anti-Shock System™ toho dosáhne díky inteligentním senzorům, které snímají a měří odolnost pleti vůči výbojům 100x za sekundu. Na základě zjištěných poznatků pak automaticky nastaví sílu mikroproudu tak, aby co nejlépe vyhovovala vaší pokožce.

Mikroproud pro zpevnění pleti: 

Mikroproudová technologie je díky své nízké intenzitě bezpečným a bezbolestným způsobem, jak zpevnit pleť a definovat rysy obličeje. Mikroproudové masážní zařízení BEAR dostává energii do pleti prostřednictvím dvou kovových sfér, které jsou tvarované tak, aby pohodlně ošetřily jak větší plochy, tak i jemné linie.

Foto: archiv Foreo 

Zpevnění a vyhlazení pleti pomocí BEAR mini

Krok za krokem

1) Jestliže doma ještě nemáte žádný Foreo přístroj propojený s telefonem, pak začněte stažením aplikace FOREO For You pro Android nebo Apple.

2) Poté spojte svého nového beauty pomocníka s vaším telefonem pomocí Bluetooth. Stisknutím univerzálního tlačítka přístroj BEAR odemkněte a zaregistruje ho k prvnímu použití.

3) Před použitím přístroje aplikujte na pleť SERUM SERUM SERUM od značky FOREO a jemně ho vmasírujte, dokud se nevstřebá. T-Sonic pulzace totiž umožňují lepší absorpci účinných látek, a tak je vhodné používat přístroj BEAR v kombinaci se speciálním vodivým sérem a využít tak mikroproudové ošetření na maximum.

4) Následně ručně nebo pomocí aplikace vyberte vhodný masážní program, poté přístrojem klouzejte po pokožce a nechte ho dělat zázraky na počkání.

Foto: archiv Foreo 

Workout pro pleť - FOREO BEAR

Přístroj FOREO BEAR (7 499 Kč) je k dostání ve fuchsiové barvě, FOREO BEAR mini (4 999 Kč) je dostupný v perlově růžové a levandulové. Zakoupit můžete na foreo.com nebo notino.cz. 

Čtěte dál