Seznam věcí, které byste měla mít ve skříni

I maximalistický šatník potřebuje základní pilíře. Těchto deset věcí by měl mít ve skříni každý.

Ne všichni jsme zrovna módní minimalisté. Potřebujeme mít ve skříni všechny barvy, vzory, různé střihy džínů, halenek i košilí. Trička s rockovými kapelami, květované šaty i kožené kalhoty. Nikdy totiž nevíme, s jakou náladou se ráno vzbudíme, kým zrovna budeme chtít být, jak se budeme cítit. 
 
Mít skříň plnou různorodých kousků může být sice zábava, ale často také pořádný bolehlav. Někdy je totiž složité z nesourodých kousků sestavit koherentní a funkční kombinaci. Obzvlášť, když zrovna nemáme příliš času. 
 
I skříň plná kousků všemožných stylů a barev by měla mít pilíře, díky kterým vše dáte snadno dohromady. Pak se totiž můžete obléct i potmě a s jistotou, že budete vypadat a cítit se dobře.
 
A s pomocí takových módních pilířů se i snáze experimentuje. Staré a osvědčené kousky usnadní skládání nových kombinací. Výrazná růžová halenka, kterou jste si sice zamilovala na první pohled, ale teď z ní máte trochu respekt? Oblečte ji se starými džínami, které vám sluší a které jsou jako vaše druhá kůže. 

Jakých deset kousků je dobré mít, abyste byla expertem v módních kombinacích? 

Čtěte dál