Šetrná úprava vlasů se sílou páry

Seznamte se s dokonalou rovnováhou mezi výkonem a péčí bez kompromisu. Jedinečná inovativní patentová technologie vyvinuta ve spolupráci s L’Oréal Professionnel a Rowenta. Nyní ještě účinnější a v designovější verzi. Poradíme vám, jak na rovný styling a jak se stát královnou přirozených vln.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

Rovný styling

Pro rovný styling jednotlivé tenké prameny přejeďte žehličkou pomalu pohybem dolů, od kořínků po konečky. Při tomto postupu vám bude stačit přejet po každém prameni pouze jednou! Pro extra ochranu a ještě lepší efekt aplikujte sérum nebo mléko SteamPod, které se aktivuje parou. Při používání SteamPod vždy držte tak, aby šipky na něm směrovaly ke konečkům vlasů.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

Královna přirozených vln

Pro přirozené vlny umístěte tenký pramen doprostřed destiček a obtočte ho kolem žehličky. Poté přístrojem otáčejte a zároveň pomalu klouzejte směrem dolů. Nechejte několik minut vychladnout a protřepte. Na závěr naneste na prsty 1-2 kapky séra SteamPod: definuje tím vlny a zajistíte 24h ochranu proti vlhkosti.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

SteamPod 3.0. kombinuje účinek tepla a páry, která si šetrně poradí i s těmi nejnárovnějšími vlasy. Se zárukou přirozeného vzhledu a různorodého stylingu.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

Moderní ergonomičtější tvar pro pohodlnější a praktické využití třeba i na cesty. 0 37% lehčí nová verze, pro snadnou a rychlou manipulaci.

Vyzkoušejte službu Steamod v salonech Expert, které najdete na www.salon-expert.cz.

Čtěte dál