Sedmero Pavlíny Kadlcové, zakladatelky značky Fragilla

Založila značku jógového oblečení a umění Fragilla, který má své zákazníky i v Americe.

Splněný sen Pavlíny Kadlcové začal na Bali, i když předtím stihla osudové kolečko ne nepodobné scénáři filmu Jíst, meditovat, milovat. Jen místo na lásky našla na Bali svůj srdeční podnikatelský plán.

Foto: archiv Pavlíny Kadlcové

1. Moje práce v pěti větách:

Mým hlavním záměrem je inspirovat. Hledám způsob, jak předávat krásu, která nás obklopuje. Stále se vzdělávám, cestuji a setkávám se se zajímavými lidmi, kteří mě posunují dál.Věřím, že všechno v životě je umění. Jsme umělci svého života; jak si zdobíme byt, jak se oblékáme, jak se pohybujeme, jak se projevujeme navenek. 

2. Jako malá jsem chtěla být… 

…princeznou a žít v nádherném třpytivém paláci. Jsem velký snílek. A zdá se, že k designu mě to asi táhlo odmala. 

3. Můj nejdůležitější učitel…  

…byl život sám. Rodiče mi odešli, když jsem byla velmi mladá a já jsem už tehdy věděla, že se nechci jen tak vláčet životem, že pokud něco chci, musím si za tím jít a říct si o to. Pak se dějí zázraky. Každý den jsem vděčná za to, jak je můj život pestrý. Jde o to vědět, za čím jdu.

4. Nejlepší část mého dne: 

Hodně cestuji a každý můj den je jiný. Teď v předvánočním čase miluji potkávat přátele, sedět v kavárně u horké čokolády, pouštět si pohádky v posteli s mým synem, ráno meditovat a odpoledne jógovat. 

5. Tři věci, které jsou podle mého důležité k úspěchu:

Láska a vášeň k tomu, co dělám, a odvaha jít za tím, v co věřím.

6. Za deset let se vidím…

Každý můj rok je tak jiný, a tak nepředvídatelný a plný změn, že vlastně ani nechci vidět tak daleko dopředu. Dávám věcem volný průběh a žiji ve zvědavosti, co mi budoucnost přinese. 

7. Co mě posunulo dál: 

Počáteční neúspěchy, mé rebelství a touha to nevzdat. Negativně mě ovlivnili lidé z mého okolí a já jsem si díky tomu uvědomila, že nejdříve musím zapracovat sama na sobě. Stala jsem se odolnější vůči špatně míněné kritice a věci se najednou začaly posouvat tím správným směrem.

Foto: archiv Pavlíny Kadlcové

Čtěte dál