Sedmero Aleny Pállové, estetické lékařky a zakladatelky kosmetické značky Ála Palla

Co formovalo dermatoložku, která vyvinula unikátní přírodní kosmetiku, která se během čtyř let stala jednou z neoblíbenějších na Slovensku? Jak vypadá její každodenní rituál pro krásu? Nechte se inspirovat nejen její cílevědomostí, ale i každodenní dávkou sebelásky.

Foto: archiv Aleny Pállové

Moje práce v pěti větách: 

Pracuji dva až tři dny v týdnu jako estetický lékař v Institutu estetické medicíny. V ambulanci trávím tak třináct hodin denně, je to velmi náročné, na druhou stranu i velmi motivační, když mi denně přicházejí nové výzvy - když koriguji různé nedostatky vizáže mých pacientů, dělat lidi šťastnější… Můžu experimentovat, můžu modelovat. Moje práce je umění… 

Další dny jsem manažerkou dalších dvou firem, vlastní přírodní kosmetiky Ála Palla a prvního beauty dayspa projektu na Slovensku @iemspa. Jsem lékař, úlohu manažera se stále učím, ale fascinuje mě online svět a to, jakou sílu má například virální šíření na sociálních sítích nebo jeho dopad na vytváření contentu značky. 

Když jsem byla malá…

Vždy jsem měla blízko k módě a měla jsem cit pro estetiku. Tancovala jsem společenské tance od svých osmi let, dokonce na podpatcích. Takže když se mě dnes někdo zeptá, jak můžu ordinovat celé dny na jehlách, jen se usměji… Jak jsem rostla, dozrávala ve mně touha stát se lékařkou. Tvrdě jsem na tom pracovala, studovala a snila o tom, že budu jako doktorka lidem pomáhat. Dnes už si můžu oddechnout - splnila jsem si oba dětské sny. Pomáhám lidem cítit se dobře ve svém těle, vypadat mladší, cítit se tak, oddychnout si a relaxovat. Krása totiž nezahrnuje jen fyzickou stránku člověka. 

Kdo byl můj největší učitel: 

Moji rodiče, kteří mi vštípili hodnoty jako je pracovitost, cílevědomost, nezávislost, ale i silné rodinné základy. Velkým učitelem je i můj život, nejvíc se učím z vlastních chyb. O to víc pokory mám… Moji blízcí vědí, že na rady jiných dám jen málokdy, jsem velmi tvrdohlavá. Ale učím se na tom pracovat. Vím, že život je běh na dlouhé tratě a bez vlastní sebereflexe se nemůžu zlepšovat. 

Nejlepší část mého dne je… 

Když mě obejme můj syn. Ráno, na oběd, večer… Být mámou Paťka je moje nejhezčí role. Užívám si každou jednu minutu volna, kdy mohu být s ním a se svojí rodinou. Jako žena miluji taková rána, kdy můžu dlouho spát. Roztáhnu závěsy a venku svítí slunce, prosvítí mi celý byt, já si zacvičím a můžu se věnovat své ranní Ála Palla beauty rutině klidně celou hodinu. 

Foto: archiv značky Ála Palla

Moje beauty rutina:

Mění se podle času, úrovně stresu i počasí venku. Ráno začínám hloubkovou očistou tváře, která zahrnuje i napaření pleti horkým ručníkem. Když je čas, nevynechám kokosový peeling a výživnou masku se vzácnými čínskými bylinami, vše od @alapalla. Velkou část času věnuji antiage péči o krk a dekolt s kmenovými buňkami. Toto dokáže pleť vzpružit a hydratovat, takže i bez make-upu vypadá dobře, často se mě někdo ptá, co používám na její rozzáření. Nezapomínám ani na pokožku těla, po každé sprše si udělám slaný peeling a aplikuji termoaktivní peeling proti celulitidě. Před večerní horkou koupelí, to je též moje skoro každodenní rutina, si dopřeji domácí spa v sauně. Detoxikuji tělo lymfodrenáží pomocí gelu s aktivním uhlím, což zrychlí metabolismus.

Za deset let se vidím…

Se svou velkou a zdravou rodinou. Vidím rodinné oslavy, nádherně prostřený stůl, spoustu jídla a dětský smích. Jsem po boku milované osoby, šťastná a milovaná. Mám spokojené klienty, kteří mi dlouhodobě důvěřují a cítí se krásnější a spokojenější. Značka Ála Palla je světoznámá a já ji s láskou létám řídit po celém světě.

Tři věci, které jsou podle mě důležité k úspěchu:

1. Ambicióznost. Ta mi nechybí.

2. Vytrvalost a trpělivost. Je těžké udržet se mnou tempo a nezastavit se. Velmi důležité je neporovnávat se s konkurencí a neinspirovat se jinými. Je tedy důležité definovat si svůj vlastní cíl, svou vlastní filozofii a svou cestu k úspěchu.

3. Vybudovat si silnou vlastní značku. Já jsem vybudovala značku Alena Pallová, která je zárukou kvality.

Produkty značky Ála Palla můžete sehnat online na www.myalapalla.com se zárukou doručení do dvou dnů.

Foto: archiv značky Ála Palla

Čtěte dál