Schovejte se před zimou se značkou s.Oliver

Zimní období je již tady. Nepodceňte chladné dny nebo ještě chladnější večery. Nechte se zahřát stylovými kabáty značky s.Oliver. Nechybí ani oblíbený Teddy Coat!

Foto: archiv značky

Zachumlejte se do pohodlného oboustranného kabátu Teddy Coat, který ovládl nejen podzimní trendy, ale rozhodně se vám bude hodit i při kouzelné procházce vaším městem v záři vánočních světýlek. Tento plyšový kousek představuje perfektního parťáka proti vlezlé zimě a skvěle doplní každý outfit. Parádu s ním uděláte nyní, ale i při přechodu na jarnější dny. V chladnějších měsících můžete pod Teddy Coat obléknout prošívanou vestu, na procházku městem například džinovou či koženou bundu. Jedno pravidlo však platí stoprocentně – řiďte se instinktem! 

Letošním trendem je mimo jiné vrstvení a fantazii se meze nekladou. Horkým favoritem jsou monochromatické outfity. Oblečte se od hlavy až k patě do své oblíbené barvy, ať už je to bílá, černá či oblíbené tlumené barvy jako béžová a hnědá nebo naopak výrazná hořčicová. Rozhodněte se pro jeden tón nebo si pohrajte s různými odstíny. Vsaďte na odlišné materiály, které outfitu dodají hloubku, živost a rozhodně se nebojte kombinovat i tak různorodé materiály, jako je například hedvábí s vlnou. Outfit završte doplňky, které ho doplní, ale zároveň okamžitě zaujmou. 

Foto: archiv značky

Pokud je pro vás při výběru zimních outfitů zásadní především teplo a pohodlí, vsaďte na péřové kabáty, které můžete mít až po kotníky. Tuto sezónu se meze v délce ani šířce nekladou. Tyto měkké nezbytnosti vypadají v oversize stylu nejen naprosto ležérně, ale při každém zimním dobrodružství vás udrží i hezky v teple. 

Foto: archiv značky

Součástí podzimních aktivit značky s.Oliver byla spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem, která je stále aktuální. Během posledních měsíců tohoto roku tak pomáhá finančně i hmotně matkám a dětem v azylových domech, které se ocitly ve složité životní situaci. Heslem „Outdoor Together” s.Oliver akcentuje, jak důležité je být spolu, užívat si blízkost rodiny, přátel a rozdávat teplo domova. A to nejen nyní v tomto kouzelném předvánočním období. 

Kolekci můžete zakoupit online na e-shopu www.soliver.cz, ale po znovuotevření také v kamenných prodejnách, kde bude zajištěno dodržování hygienických standardů. Navíc vás s klubovou kartou čeká sleva 25 % na celou kolekci. 

Čtěte dál