Sarah Jessica Parker v nové kampani na luxusní spodní prádlo

Americká herečka v kampani tančí "podprsenkový twist".

Americká herečka Sarah Jessica Parker už neodmyslitelně patří k italské značce luxusního spodního prádla Intimissimi. Tváří této značky je totiž už několikátou sezonu. Není se čemu divit. Herečku pro její osobitý styl milují a obdivují ženy po celém světě. A už v ikonickém serálu Sex ve městě nechávala herečka nakouknout do svého bujného výstřihu. I její outfity odhalovaly leckdy víc, než se sluší. Každopádně perfektně padnocí podprsenka je u herečky něco, co se rozhodně neschovává.

Foto: Intimissimi

Herečka se v kampani Intimissimi tentokrát promění v choreografku Bra Twist, nového, velmi ženského tance, který je jakýmsi harmonickým rituálem, sledem čtyř pohybů, které každá žena dělá, když si obléká svou oblíbenou podprsenku. Každý spot je koncipován také jako tutoriál, jak najít perfektně padnoucí podprsenku, jak si upravit délku ramínek, jak si zapnout podprsenku za zády, jak správně umístit prsa do košíčků a jak tančit BRA TWIST.

Intimissimi, v jehož široké nabídce najdeme více než 40 typů podprsenek, se stalo skutečným specialistou na prádlo pro ženy i dívky. Jeho školený personál vždy ochotně pomůže vybrat perfektně padnoucí podprsenku jak  z hlediska podpory a funkce, tak zároveň bez kompromisu stylu i designu.

V cyklu pěti krátkých spotů Sarah Jessica spolu s dalšími novými tvářemi představí všechny novinky pro tuto sezónu: nejnovější podprsenku z řady Vera (pro ženy s větší velikostí košíčků, tj. ženy, které potřebují maximální podporu) , nové hedvábné super push-upky a dokonalé bavlněné a krajkové trojúhelníkové podprsenky.

Nákupy se SJ Parker

Intimissimi má pro své zákaznice pozvánku na originální dobrodružnou cestu do ultra moderní rozšířené reality. Když naskenujete v obchodě, online i offline a na sociálních sítích, QR kód, objeví se avatar Sarah Jessicy Parker. Ten vám pomůže vybrat tu správnou podprsenku. Můžete si s virtuální Sarah Jessicou zatancovat, udělat si společné selfie a pak si koupit podprsenku podle vašeho výběru.

Čtěte dál