Sako místo zimní bundy: Jak vrstvit jako profesionál?

Únor začíná být, co se módní inspirace týče, krizový. Jak oživit skomírající zimní repertoár?

Pokud čísla na teploměru zrovna neatakují mínusové hodnoty, máme trochu více chuti na módní experimentování. Sníh a zima totiž znamenají jediné - dlouhá teplá péřovka, komfort a teplo. Tato kombinace je zkrátka nade vše. Zima se, sice velmi pomalu, ale přece, blíží ke konci, a tak přibývá dní, kdy se konečně můžeme zase trochu módně odvázat. 

Jestli jsme se za roky oblékání do všemožných klimat něco naučily, pak to, že vrstvení je vždycky dobrý nápad. A to nejen na horách. Díky správnému navrstvení silonek, legín, bodyček, roláků a termotriček si totiž můžeme obléct v lednu klidně i naše oblíbené palazzo kalhoty. 

Jedno pravidlo jsme ale dodržovaly vytrvale až do letošní zimy - kabát nebo bunda jsou nevyhnutelné. Ale ano, občas se nám už i naše milované kabáty začínaly zajídat. Pokud trpíte stejným syndromem chronické uniformity, máme pro vás bezbolestné a praktické řešení - velké sako. 

Milujeme je na podzim, na jaře a zachraňují nás i během letních večerů. Letos můžou být našimi každodenními společníky i v zimě. A nutno dodat, že schované pod bundou je rozhodně nenosíme. 

Jak nosit velké sako i teď v zimě? 

Čtěte dál