Ruská kráska Irina Shayk dnes slaví 35. narozeniny

Přibližte si dnešní oslavenkyni, modelku Irinu Shayk, pomocí pár faktů a především dokonalého editorialu, který nafotila pro americký Harper's Bazaar. A jakou příhodu ze svého dětství prozradila při přípravách na focení?

Foto: Zoey Grossman

Elegance a provokativnost. Takový je nejen Harper's Bazaar, ale také celosvětově známá ruská modelka Irina Shayk, celým jménem Irina Valeryevna Shaykhlislamova, která dnes slaví své 35. narozeniny. Nebojí se nahlas projevit svůj názor, kdykoliv, kdekoliv a komukoliv. Další z mnoha kladných vlastností této krásky je samostatnost a reálnost, jež ve světě módy a modelingu někdy chybí. Tato talentovaná žena si ale velmi pečlivě střeží své soukromí, a tak se z jejího osobního života málo co dozvíme. Její vztah s Bradley Cooperem, s nímž má dceru Leu, se snažilo monitorovat mnoho médií, ale Irina si na soukromí zakládá, a tak si vystačíme s její inspirativní krásou, které je více než dost. Její dokonalost a svůdnost obdivuje celý svět, a to již několik let. Šla přehlídky těch nejvýznamnějších módních domů, byla součástí mnoha významných kampaní a nechybí na žádné důležité akci. 

Jestliže Irinu Shayk zbožňujete stejně jako my, pojďte si při příležitosti jejích dnešních narozenin připomenout editorial, který v roce 2019 nafotila pro úplně první digital cover amerického Harper's Bazaaru. 


Jak se na focení připravovala a co mezitím prozradila? Podívejte se! 

Čtěte dál