Rozbijte tmavý monolit: Jak na konci zimy obléct béžovou?

Černá je fajn, ale my právě teď potřebujeme dny rozsvítit něčím barevnějším.

Instagram v posledních měsících trochu ztmavl. Čím dřív byly čisté bílé fotografie s makronkami a bílým chlupatým svetrem v pozadí, je dnes snížená expozice, temně modrý kabát a kus šedé ulice v pozadí. To spolu s tmavým módem na telefonech a aplikacích je odrazem toho, jak ztmavly naše životy. A absence slunečních paprsků na náladě také nepřidá. Pro koho současná situace není nepříjemná a nepřehledná?

Jak si během této podivné vlny šera a únavy udělat hezčí den? Je to opravdu o maličkostech. Těšit se na ranní kávu, občas si dopřát kus dortu nebo koláče (občas právě nyní znamená každý den, abychom si rozuměli) a zapomenout nesmíme ani na oblečení, které nám při správné aplikaci dokáže vlít trochu entuziasmu přímo do žil. 

I Instagram se opět začíná pomalu prosvětlovat – bílá, béžová a další světlé barvy se dostávají ke slovu. Příkladem budiž kotníčkové boty, které se z klasické černé zbarvily na poměrně nečekanou béžovou a celý módní svět je nadšený. 

My budeme s radostí následovat trend světlých barev. Už bylo na čase. Následující outfity vás přesvědčí, že béžová a bílá jsou vaši nejlepší spojenci v boji se špatnou náladou. 

Čtěte dál