ROUTINE s Darou Rolins: „Moje rána jsou energická stejně jako já.“

Za normálních okolností je její život jeden velký kolotoč, především ten hudební. Momentálně zůstává úspěšné zpěvačce Daře Rolins více času na sebe sama.

Bez čeho si nedokáže svůj den představit? Kromě pravidelných ranních pozdravů slunci, snídaní se svou dcerou Laurou, čerstvé kávy, hudby a tance, je ve své beauty rutině už nějakou dobu věrná československé značce ENVY Therapy®.

ENVY Therapy® založila před čtyřmi lety Slovenka Natália Selveková. Filozofie ENVY Therapy® CLEAN. Nikdy zde nenajdete silikony, barviva, toxiny, minerální oleje či parabeny.

Kosmetika, která spojuje to nejlepší, co nabízí příroda. Čistota složení a funkčnost jsou podpořené vědou a můžete jim důvěřovat.

Foto: Petr Kozlík

07:00

„Moje rána jsou energická stejně jako já.“

08:00

Dara začíná den v koupelně svou pravidelnou rutinou s řadou Hydrating, která se zaměřuje na hydrataci pleti.

Foto: Petr Kozlík

Krém Hydrating stimuluje obnovu buněk, hloubkově hydratuje a zpomaluje proces stárnutí. Pod krém Dara nanáší cílené sérum Hydrating Serum na regeneraci buněk a dlouhodobou hydrataci.

10:00

„K ranní kávě velmi často aplikuji hydrogelovou oční masku, která dodá okolí očí hydrataci a svěžest. Zjemňuje oční váčky, kruhy a vyhlazuje vrásky.“

Foto: Petr Kozlík

Jedinečná technologie a složení očních masek Hydrogel Eye Mask, okamžitě hydratují a chladí. 

14:00

Jóga patří do Dařina každodenního života, stejně jako telefon, hudba a samozřejmě tanec.

ENVY Therapy® klade největší důraz na složení. Všechny produkty jsou vyráběny v malých sériích, jsou dermatologicky testovány, nekomedogenní, nejsou testovány na zvířatech. 

16:00

Lip Serum Hydratate pro hloubkovou regeneraci a hydrataci rtů. Po nanesení můžete použít svůj obvyklý lesk či rtěnku na rty.

19:00

Dara si jednou za týden udělá hloubkové ošetření, ke kterému patří rozjasňující Brightening Peeling a Clearing Cream Mask, která důkladně hloubkově čistí.

Do svého domácího ošetření také Dara zapojila přístroj 3-in-1 Ultrasonic Therapy. Za pomoci ultrazvukových vln čistí a posiluje pokožku.

Podívejte se na video z celého dne: 

Dary top produkty ENVY Therapy®:

Čtěte dál