Rodinná sešlost na ostrově Ischia

Prohlédněte si novou kampaň značky Bottega Veneta, kterou nafotil Tyrone Lebon.

Foto: Tyrone Lebon

Snímky vznikly pod vedením kreativního ředitele Daniela Lee, který se snaží očistit od obrazů minulosti a nastavit novou identitu tohoto módního domu Bottega Veneta.

Autorem kampaně je britský fotograf Tyrone Lebon, jehož bezprostřední styl připomíná filmové vypravěčství – Lebonovu tvorbu ostatně ovlivnily filmy italských neorealistů a prostředky, jimiž titorežiséři zachycovali život. Každá z fotografií pro Bottega Veneta odhaluje osobnost zobrazených aktérů, kteří ztělesňují jednotlivé aspekty vize Daniela Lee pro tuto značku.

Fotografie byly pořízeny během několika dní na ostrově Ischia kousek od Neapole a stejně jako tato oblast vyzařují životem, svobodou a sebejistotou. Móda je na snímcích zjednodušena na svou podstatu tak, aby vynikly základní elementy tvarosloví Bottega Veneta, ať už se jedná o oblečení zjemného úpletu, trenchcoaty nebo doplňky z proplétané kůže intrecciato. Tyto kousky jsou nafotografiích vyobrazeny jako přirozená součást života protagonistů, čímž podtrhují ducha značky Bottega Veneta.

Čtěte dál