Rihanna ukončí newyorský fashion week přehlídkou spodního prádla

A bude to velkolepé… Jako vše, na co královna Rihanna sáhne.

Foto: Getty Images

Rihanna se vrací na New York Fashion Week poté, co se rozhodla minulou sezónu vynechat. A návrat to bude bez pochyby dechberoucí! Zpěvačka a designérka odprezentuje úplně poprvé v rámci fashion weeku svoji kolekci spodního prádla.

Jak uvádí web WWD, představení kolekce Savage x Fenty bude zážitek, který vás dostane! Akce je naplánována na 19:30, půjde tedy o poslední z hlavních přehlídek na programu NYFW. Dříve býval posledním prezentujícím návrhářem Marc Jacobs, tentokrát bude jeho show začínat hodinu a půl před tou Rihanninou.

Foto: archiv Puma

Koncept Savage x Fenty bude ve formátu „see-now, buy-now“, což znamená, že představené produkty jsou k dostání ihned po skončení přehlídky, v tomto konkrétním případě online a ve vybraných pop-up storech.

Rihanna svoji kolekci spodního prádla poprvé uvedla na trh tento květen a zájem byl tak obrovský, že e-shop několikrát zkolaboval pod náporem nadšených zákaznic a zákazníků. Velký zájem o produkty byl z části také proto, že se jednalo o cenově dostupné kousky v široké nabídce velikostí.

Jak bude prezentace  nové kolekce vypadat je zatím ve hvězdách, ale jelikož je show pod taktovkou super-hvězdy Rihanny, bude to strhující a bez sebemenších pochyb ultra cool.

Čtěte dál