Rihanna představila novou kolekci Savage X Fenty

Hlavním tématem je Valentýn!

Foto: archiv instagram @adamselman

Svátek zamilovaných se pomalu ale jistě blíží. Ví to i zpěvačka Rihanna, která před pár dny představila novou valentýnskou kolekci pro její značku spodního prádla Savage X Fenty. Tentokrát spolupracovala s kamarádem a módním návrhářem, vlastnící svou módní značku, Adamem Selmanem.

Rihanna jednoznačně patří mezi nejvýraznější celebrity v módním průmyslu a to dokázala již několikrát. Její looky se vryjí do paměti každého, jako například její styling za „módního papeže“ od Johna Galliano na Met Gala 2018 či žlutá róba od designéra Guo Pei na Met Gala 2015. Rihanna je kontroverzní, ale vždy stylová. Je především svá. To je také hlavní motto její značky Savage X Fenty kterou založila roku 2017.

Savage X Fenty je značka spodního prádla a také pyžámek. Rihanna se chtěla zaměřit hlavně na projev sama sebe, ať už se jedná o sexy spodní prádlo či pohodlná bavlna na běžný den a noc. „Savage X znamená, že si máte vytvořit své vlastní pravidla a vyjadřovat svou náladu, charakter a styl co je vám vlastní. Nedělejte to pro nikoho jiného, jen pro sebe.“ popisuje Rihanna svou módní značku. V nabídce je běžné spodní prádlo, přes krajky až po sexy sety. Veškeré zboží si můžete prohlédnout online.

Foto: archiv instagram @savagexfenty

 Nyní se zpěvačka rozhodla vytvořit valentýnskou kolekci a nespolupracovala na ni s nikým jiným než, jejím dlouholetým kamarádem a módním návrhářem, Adamem Selmenem. „Vytvářet sexy kousky, které dávají moc a sebevědomí, je základ všeho, co vytvářím. Je to také to, co mě a Rihannu vždy spojovalo.“ říká Adam. Ten se zabývá běžnou módou a toto je pro něj tedy první zkušenost se spodním prádlem. Rozhodně ale neudělal krok vedle. „Spodní prádlo je něco, co jsem vždy chtěl navrhnout. Mnoho mých kolekcí je ovlivněno a inspirováno detaily a také materiály, které se užívají v tomto odvětví. Jakmile mě tedy Rihanna oslovila ohledně spolupráce se Savage X Fenty, okamžitě jsem po tom skočil.“ potvrzuje Adam.

Foto: archiv instagram @ririgalbadd

Pokud chcete na valentýna svého milovaného překvapit a zazářit v novém prádle, tato kolekce je perfektní volba. Je hravá, zábavná a zároveň velmi sexy a provokativní. Hlavními barvami jsou samozřejmě červená, černá a také se objevuje čistě bílá. Chcete být tedy za dračici nebo za anděla? Volba je jen na vás!

Foto: archiv instagram @savagexfenty

Propagační fotky se rozšířily nejen na webových stránkách, ale také na sociálních sítích. Již při prvním nahlédnutí navodí hravou, sexy a provokativní atmosféru, nemyslíte? Velmi lichotivé je, že Rihanna opět dala přednost rozdílným ženám. V kampani se objevují různé konfekční velikosti, barvy pleti a celkové typy žen.

Zas a opět bravo Rihanno!

Čtěte dál