Renata Langmannová a Jitka Schneiderová na filmovém festivalu v Benátkách

Známe tajemství jejich dokonalého make-upu!

Právě skončil Mezinárodní filmový festival v Benátkách, v jehož hlavní soutěži jsme měli i my svého českého zástupce - Nabarvené ptáče. Ten si cenu bohužel neodvezl, kdo ale na festivalu stoprocentně zazářil, byly české krásky. Herečka Jitka Schneiderová a modelka Renata Langmannová. Obě ambasadorky prestižní kosmetické značky Armani Beauty.

Foto: Adriana Fialová

A právě Armani Beauty bylo letos hlavním partnerem Mezinárodního Filmového festivalu v Benátkách, který se konal od 28. srpna do 7. září. I přes to, že se značka neúčastnila festivalu poprvé, titul hlavního partnerství byl pro ni premiérou. Zajišťovala make-up všem hostům, kteří na festivalu procházeli červeným kobercem. A ne jinak tomu bylo i u Renaty a Jitky.

Tajemství make-upu Jitky Schneiderové
Foto: Adriana Fialová
Tajemství make-upu Jitky Schneiderové

Základem Jitčina dokonalého make-upu je prozářená pleť a výrazná červená rtěnka, která má růžový podtón a tím Jitku naprosto rozsvítí.

Make-up artistka Giorgio Armani použila naprosto přirozený make-up Luminous silk foundation odstín 5,5. Oči vystínovala stíny Eyes to kill quad Avant Premiere a otevřela je řasenkou Eyes to kill Classico Black. Zmíněnou rtěnkou byla Rouge d'Armani v odstínu 400.

Dokonalý make-up Renaty Langmannové
Foto: Adriana Fialová
Dokonalý make-up Renaty Langmannové

Renatin make-up perfektně ladil s jejím outfitem cihlové barvy. 

Make-up artistka Giorgio Armani použila make-up Luminous silk foundation odstín 5,5. Oční víčka vybarvila pomocí tekutých očních stínů Eye Tint v odstínu 9, v kombinaci s paletkou očních stínů Eyes To Kill Quad v odstínu Avant Premiere (č. 02). Finiš vytvořila řasenkou Eyes to kill Waterproof. Pomyslnou tečkou se stala  rtěnka Rouge d'Armani v odstínu 401.

Jak si Benátky Renata s Jitkou užily?
Foto: Adriana Fialová

  

Co jste si na filmovém festivalu v Benátkách užila nejvíce a jaký to je pocit, jít po stejném koberci, kde se před vámi procházely světové hvězdy?

Renata Langmannová: V Benátkách to bylo naprosto dokonalé. Od příletu, až do konce. Bylo o nás postaráno jako o princezny. Užívaly jsme si každou minutu, od přejezdů na lodi, přes líčení a přípravy na červený koberec, až po samotné promítání soutěžního filmu. Procházet se po červeném koberci právě na tak prestižním festivalu, jako je v Benátkách, byl nezapomenutelný zážitek.

Foto: Adriana Fialová

 

Pocítila jste rozdíl mezi filmovým festivalem v Benátkách a tím v Karlových Varech?

Jitka Schneiderová: Překvapilo mě, jak tam mají schopnou koordinátorku na průběh focení na koberci, která pouští postupně jednoho po druhém a určuje, jak dlouho tam člověk může být a kam si má stoupnout. Je to skvělé nejen pro nás, ale i pro fotografy, kteří mají pak o to lepší snímky. Srdce mi bilo o trošku rychleji, když jsem měla vstoupit na koberec, ale to je stejné, jako ve Varech. Užila jsem si to maximálně!

Foto: Adriana Fialová

Čtěte dál